Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka Kdy: 20. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Jan Makovec Telefon:  608411346
Začátek rezervace: 10. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Soběsuky PVKamila Krychtálková
22Krasice ženyPVAneta Novotná
33Niva PVTomáš Růžička
44Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
55Domamyslice PVJakub Hlavinka
66Dub nad Moravou ŽenyOLLucie Smékalová
77Čelechovice na Hané PVJan Makovec
88Blatec ŽenyOLLucie Smékalová
99Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
1010Žernovník BKJana Petrželová
1111Radslavice VYLukin
1212Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1313Otinoves PVTomáš Růžička
1414Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1515Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1616Kožušany ženyOLJana Petrželová
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Kožušany mužiOLJana Petrželová
1919Cholina OLSabina Hájíčková
2020Určice Ženy PVvaša mirvald
2121Nenakonice OLJiří Tomecek
2222Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
2323Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
2424Určice PVvaša mirvald
2525Krasice PVAneta Novotná
2626Pěnčín PVLenka Kopečná
2727Vojnice ženyOLAdriana Šulcová
2828Olešnice olesnice xBKRadek Vyhnal
2929Mokrá BOJara
3030Dětkovice PVSimona Králíčková
3131Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
3232Cholina OLPatrik Maksant
3333Kobeřice Ženy PVMichael Vařeka
3434Březina SYJan Gloc
3535Měrotín OLSDH Měrotin
3636Haňovice OLKarolína Studená
3737Kobeřice PVMichael Vařeka
3838Otinoves PVRoman Klech
3939Malá Lhota ženyBKEva Kotolanová
4040Myslechovice OLMartin Kroupa
4141Sychotín ABKDavid Sedlák
4242Olešnice XOLLukáš Hampl
4343Senetářov A ženyBKLeona Vašíčková
4444Sychotín BBKDavid Sedlák
4545Bořitov ABKFilip Páral
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.