Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: HANÁCKÝ POHÁR Kdy: 27. 04. 2019 09:00
Kontakt:   SDH Němčice n/H, Pavel Kvíčala Telefon:  +420721740655
Začátek rezervace: 16. 04. 2019 09:00 Konec rezervace: 27. 04. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala
23Kokory PRLibor Daňa
34Němčice nad Hanou muži BPVPavel Kvíčala
48Určice PVPavel Kvíčala
59Ratiboř VSLibor Vítek
610Vrchoslavice PVRadim Janečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
22Kobeřice PVPavel Kvíčala
35Určice PVPavel Kvíčala
46Vrchoslavice PVRadim Janečka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
22Brodek u Prostějova PVPavel Kvíčala
33Obědkovice PVPavel Kvíčala
44Kobeřice PVPavel Kvíčala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Obědkovice PVPavel Kvíčala
22Kobeřice PVPavel Kvíčala
33Mořice PVPavel Kvíčala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.