Plumlov 2019 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 22. 06. 2019 19:00
Konec rezervace: 06. 07. 2019 10:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

6. kolo Extraligy Hasičské vzájemné pojišťovny v PÚ

5. kolo Velké ceny Prostějovska v PÚ


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-9990.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLTomáš Hampl
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Dubenec TUHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Pšánky HKHonza Adamec
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Hlinsko PRPetr Šromota
3030Kynice HBTomáš Francl
3131Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
3232Soběsuky BPVKamila Krychtálková
3333Dětkovice VYMichal Hrabánek
3434Vrchoslavice PVRadim Janečka
3535Zahnašovice KMVeronika Květoňová
3636Soběsuky PVRichard Soldan
3737Hrabišín SURoman Jírů
3838Křenovice PRMarek Zavřel
3939Dětkovice PVLadislav Kořínek
4040Domamyslice PVJan Havlíček
4141Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
4242Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
4343Dneboh MBDavid Velát
4444Dolní Libina SUAdéla Blažková
4545Měrotín OLSDH Měrotin
4646Plinkout OLivo šnejdar
4747Bílý Potok JEJiří Urban
4848Dolany OLPetr Holoubek
4949Jasenice VSLukáš Komender
5050Ludéřov OLLukáš Navrátil
5152Mysločovice ZLSDH Mysločovice
5254Břevenec OLLukáš Kyselý
5355Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
5456Mladcová ZLOndra Struška
5557Špičky PRŠtěpán Šindler
5658Babice VSPetr Korábečný
5759Otinoves PVJan Kolář
5860Myslechovice OLMilan Gallo
5962Vojnice OLTomáš Navrátil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Dětkovice VYMichal Hrabánek
1111Nevcehle JISabina Maštalířová
1212Malé Hoštice OPKlára Konečná
1313Renmotor Jinolice RenmotorJCMiroslav Štěpánek
1414Pěnčín PVLukáš Navrátil
1515Loučany OLDagmar Bartoňková
1616Olešnice OLDagmar Bartoňková
1717Dětkovice PVLadislav Kořínek
1818Nedvězí SYAdéla Černíková
1919Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2020Droždín OLBernard ŠAFAŘÍK
2121Haňovice OLMafka Sobotová
2222Dolní Libina SUAdéla Blažková
2323Zahnašovice KMPetr Miklík
2424Vojnice OLAdriana Šulcová
2525Krasice PVKarolína Burešová
2626Soběsuky APVKamila Krychtálková
2728Budišov TRŽaneta Slabá
2829Hlubočky OLPavla Jahnová
2930Soběsuky BPVKamila Krychtálková
3031Náměšť na Hané OLTereza Žáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,0316,3516,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,2516,5716,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,7216,7416,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI16,8615,9116,862008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC17,3716,3217,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,4917,3917,392016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrášťany LT17,4117,4417,442008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Úherce PS17,4617,4617,462006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Výčapy TR--17,492003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychotín BBK17,5016,5017,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lhotky CZR17,0617,5317,532008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,6417,6217,622014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice APV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy TR16,7717,7917,792005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,9416,8317,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chrášťany LT17,9117,9517,952009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrobice ExplosiaPA18,0816,8218,082019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Výčapy TR18,0818,0918,092002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychotín BK18,0118,1218,122009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB18,1216,4918,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nepomuky UO18,1917,2118,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO18,1917,2118,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice KM17,0919,2918,292009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Stará Ves FM--18,302003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bílovice PV18,3218,0818,322014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Opatovice PR18,1818,1818,472001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Radíkov PR18,5317,9618,532016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychotín BK18,5717,0918,572008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kunovice VS16,9518,6018,602008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice APV18,3818,6118,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dlouhá Ves RK18,3918,6318,632019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Chválenice PJ18,3418,6418,642002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Černovice BK18,7118,2518,712006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Olešná HB17,6918,7618,762019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bolatice OP18,7717,5118,772016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Velký Ořechov ZL18,8317,9518,832009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Výčapy TR18,6418,6418,882001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OL18,6118,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Lhotky ZR17,9318,9018,902006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Výčapy TR18,1118,9318,932004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychotín BK18,9718,2618,972014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velké Hoštice OP18,4518,9918,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Louňovice pod Blaníkem BN18,9916,5818,992017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Výčapy GKH18,6519,0319,032009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM18,7819,0419,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nevcehle JI18,0719,0619,062009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Černovice BK19,2118,2119,212005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bílovice BPV19,3419,3919,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bílovice PV19,3919,3419,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Ivanovice na Hané VY19,0319,5619,562009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kunovice VS19,5719,4119,572004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Úherce PS19,6718,2219,672005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Rychlov KM18,6918,6919,792001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Radíkov PR19,3519,3519,842001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chrášťany LT17,1719,8519,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stará Ves FM18,3319,9119,912002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Soběsuky BPV19,9618,2019,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Podmoklany HB19,4420,0120,012009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Lhotky ZR20,0419,0420,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kunovice VS19,4419,4420,052001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nevcehle JI17,9520,0520,052005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Dětkovice PV19,6519,6520,072001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Pěnčín PV18,0820,1720,172019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radíkov PR19,5120,2720,272006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dětkovice PV20,2820,0320,282004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Loukov KM20,3319,2020,332006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Stará Ves FM20,3818,1120,382004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Soběsuky PV20,5420,0720,542014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Krumsín PV20,5520,4020,552002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Pěnčín PV20,5820,5820,582014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radíkov PR19,6920,7220,722004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kunovice VS17,6820,7920,792002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Olešnice OL20,8520,4120,852014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stará Ves FM20,4020,4020,952001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Krumsín PV--21,182003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Soběsuky BPV19,8021,2321,232014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Moravská Chrastová SY21,2421,5221,522002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kunovice VS--21,572003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Sychrov MB19,1421,5821,582006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dub nad Moravou OL21,1621,6021,602019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga