Písková Lhota v roce 2019

Rok:

    Muži  Ženy  Starší žáci Mladší žáci   Dorostenky  Dorostenci  Přípravka
ID FireSport:   120979
Okres:   Nymburk
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°07*59*N,15°03*41*E
PSČ:  290 01

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Bartoň Tomáš 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 24,49 95 0
Blahuš Adam 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 22,54 87 0
BUCEK Jan 2019/03/24 Jablonec FSCR 23,23 113 0
Fajgar Jan 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,59 57 0
Fajgarová Tereza 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 24,77 89 0
FOLBRECHTOVÁ Tereza 2019/03/24 Jablonec FSCR 18,62 60 0
Folbrechtová Tereza 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,43 39 0
JAVŮREK Jan 2019/03/24 Jablonec FSCR 23,53 117 0
Javůrek Jan 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 29,66 100 0
Kalferst Martin 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 20,63 77 0
KUBENKA Daniel 2019/03/24 Jablonec FSCR 20,64 92 0
Kubenka Daniel 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 20,07 74 0
Kuželová Nikol 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 23,49 82 0
MARTINOVÁ Barbora 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,37 36 0
Martinová Barbora 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 17,09 17 0
MEIŠNER Jakub 2019/03/24 Jablonec FSCR 26,74 136 0
Meišner Jakub 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 16,71 32 0
Novosadová Aneta 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 18,04 33 0
Sanytráková Barbora 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 24,31 87 0
STÝBLO Radim 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,38 28 0
Stýblo Radim 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 15,81 18 0
ŠAFRÁNKOVÁ Andrea 2019/03/24 Jablonec FSCR 21,31 86 0
ŠAFRÁNKOVÁ Tereza 2019/03/24 Jablonec FSCR 22,36 100 0
ŠTEIGLOVÁ Kristýna 2019/03/24 Jablonec FSCR 17,74 43 0
Šteiglová Kristýna 2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala FSCR 19,85 58 0
URBANOVÁ Adina 2019/03/24 Jablonec FSCR 16,09 16 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


Fire Sport

Tým: Písková Lhota Bartoň Tomáš, nejlepěí čas: 24,49 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Blahuš Adam, nejlepěí čas: 22,54 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota BUCEK Jan, nejlepěí čas: 23,23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Fajgar Jan, nejlepěí čas: 18,59 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Fajgarová Tereza, nejlepěí čas: 24,77 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota FOLBRECHTOVÁ Tereza, nejlepěí čas: 18,62 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Folbrechtová Tereza, nejlepěí čas: 18,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota JAVŮREK Jan, nejlepěí čas: 23,53 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Javůrek Jan, nejlepěí čas: 29,66 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Kalferst Martin, nejlepěí čas: 20,63 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota KUBENKA Daniel, nejlepěí čas: 20,64 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Kubenka Daniel, nejlepěí čas: 20,07 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Kuželová Nikol, nejlepěí čas: 23,49 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota MARTINOVÁ Barbora, nejlepěí čas: 17,37 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Martinová Barbora, nejlepěí čas: 17,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota MEIŠNER Jakub, nejlepěí čas: 26,74 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Meišner Jakub, nejlepěí čas: 16,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Novosadová Aneta, nejlepěí čas: 18,04 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Sanytráková Barbora, nejlepěí čas: 24,31 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota STÝBLO Radim, nejlepěí čas: 16,38 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Stýblo Radim, nejlepěí čas: 15,81 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota ŠAFRÁNKOVÁ Andrea, nejlepěí čas: 21,31 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota ŠAFRÁNKOVÁ Tereza, nejlepěí čas: 22,36 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota ŠTEIGLOVÁ Kristýna, nejlepěí čas: 17,74 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota Šteiglová Kristýna, nejlepěí čas: 19,85 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Písková Lhota URBANOVÁ Adina, nejlepěí čas: 16,09 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2009/08/29 Písková Lhota, NB, Polabské stovkování
ČP
2010/08/28 Písková Lhota, NB, Polabské stovkování
ČP
2011/09/03 Písková Lhota, Polabské stovkování
ČP
2013/06/02 Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 m
ČP
2014/08/31 Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 m
ČP
2015/09/06 Písková Lhota, Polabské stovkování, 100 m
ČP
2016/09/11 Písková Lhota, Polabské stovkování
ČP
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Písková Lhota http://www.obec-kamenec.cz/serial/piskova_lhota/piskova_lhota.htm
2019/02/28
ČP
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Komentáře