Liga: | Český pohár Velkopopovického Kozla |
Stránky pořadatele: | http://www.obec-kamenec.cz/serial/bludov/bludov.htm |
Kdy: | 25. 05. 2013 09:00 |
Kontakt: | Jiří Krejčí |
Telefon: | 603 495 741 |
Okres: | Šumperk |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 15,52 | 16,04 | 15,52 | |
2. | Holýšov Dopirák David | DO | 15,93 | 16,55 | 15,93 | |
3. | Michálkovice Arvai Jakub | OV | 16,10 | 16,68 | 16,10 | |
4. | Jablonec nad Jizerou Mládek Josef | SM | 16,17 | 16,17 | - | |
5. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 16,22 | 16,45 | 16,22 | |
6. | Zbožnov Lidmila Martin | CR | 16,23 | 16,23 | - | |
7. | Široký Důl Paulíček Jakub | SY | 16,33 | 16,33 | 33,41 | |
8. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 16,59 | 18,00 | 16,59 | |
9. | Široký Důl Paulíček Stanislav | SY | 16,61 | 16,90 | 16,61 | |
10. | Juřinka Šuba Radek | VS | 16,61 | 16,61 | 24,29 | |
11. | Těškovice Krayzel Matěj | OP | 16,69 | - | 16,69 | |
12. | Jasenice Těšický Jakub | TR | 16,69 | 30,49 | 16,69 | |
13. | Tuř Pospíšil Jakub | JC | 16,77 | 17,48 | 16,77 | |
14. | Žebnice Bulín Michal | PS | 16,84 | 17,21 | 16,84 | |
15. | Veselá Vaculín Petr | VS | 16,85 | 17,37 | 16,85 | |
16. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 16,89 | 22,06 | 16,89 | |
17. | Hradec Králové Novotný Václav | HK | 16,89 | 16,99 | 16,89 | |
18. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 17,02 | - | 17,02 | |
19. | Juřinka Skalka Tomáš | VS | 17,07 | 17,07 | - | |
20. | Těškovice Vavrečka Vojtěch | OP | 17,09 | 20,11 | 17,09 | |
21. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 17,13 | 17,13 | 17,18 | |
22. | Zlatá Olešnice Havlík Martin | JN | 17,15 | 35,67 | 17,15 | |
23. | Mírová Váňa Marek | KV | 17,19 | 17,52 | 17,19 | |
24. | Vlčnov Kadara Josef | UH | 17,27 | 17,27 | - | |
25. | Český Těšín Dal Marcel | KA | 17,31 | 17,31 | - | |
26. | Juřinka Burda Jaromír | VS | 17,32 | 17,32 | 19,02 | |
27. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 17,32 | 18,26 | 17,32 | |
28. | Nová Ves pod Pleší Janský Petr | PB | 17,45 | - | 17,45 | |
29. | Karviná Gryč Jakub | KA | 17,46 | 17,48 | 17,46 | |
30. | Karviná Sikora David | KA | 17,56 | 17,56 | - | |
31. | Juřinka Burda Libor | VS | 17,59 | 17,93 | 17,59 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 17,26 | 17,74 | 17,26 | |
2. | Těškovice Krayzlová Magdaléna | OP | 17,28 | 17,28 | 27,48 | |
3. | Pravčice Šenkyříková Klára | KM | 17,40 | 18,22 | 17,40 | |
4. | Chválenice Reinwartová Lucie | PJ | 17,42 | 18,44 | 18,42 | |
5. | Ledenice Tomandlová Lenka | CB | 17,49 | 17,49 | - | |
6. | Poniklá Jiroušová Šárka | SM | 17,76 | 17,76 | 18,69 | |
7. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 17,78 | 18,03 | 17,78 | |
8. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 18,10 | 18,60 | 18,10 | |
9. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 18,11 | - | 18,11 | |
10. | Partutovice Janíčková Adriana | PR | 18,24 | 28,51 | 18,24 | |
11. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 18,33 | 18,33 | 26,96 | |
12. | Těpeře Masná Anežka | JN | 18,33 | 18,33 | 25,56 | |
13. | Chválenice Boukalová Barbora | PJ | 18,34 | 18,60 | 18,34 | |
14. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 18,38 | 21,20 | 18,38 | |
15. | Borovany Ježková Zdeňka | CB | 18,44 | 18,59 | 18,44 | |
16. | Michálkovice Seberová Klára | OV | 18,56 | 19,22 | 18,56 | |
17. | Úněšov Šuchmanová Věrka | PS | 18,60 | 18,60 | 26,05 | |
18. | Chválenice Nolčová Andrea | PJ | 18,68 | 18,68 | - | |
19. | Úněšov Vébrová Adéla | PS | 18,99 | 19,68 | 18,99 | |
20. | Huslenky Adamcová Zuzana | VS | 19,01 | 19,01 | - | |
21. | Mosty Machalová Veronika | KA | 19,04 | 26,86 | 19,04 | |
22. | Slatiny Jebavá Šárka | JC | 19,07 | 20,01 | 19,07 | |
23. | Jarcová Černochová Michaela | VS | 19,14 | - | 19,14 | |
24. | Chválenice Kaslová Alena | PJ | 19,20 | 19,69 | 19,20 | |
25. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 19,22 | 19,56 | 19,22 | |
26. | Zličín Grauová Dagmar | AB | 19,27 | 21,11 | 19,27 | |
27. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 19,30 | 19,30 | 20,09 | |
28. | Malenovice Cíchová Aneta | ZL | 19,30 | 19,30 | 19,62 | |
29. | Milotice nad Bečvou Těšická Kristýna | PR | 19,31 | 19,31 | 19,43 | |
30. | Pravčice Darebníková Tereza | KM | 19,38 | 19,38 | 21,99 | |
31. | Stolín Vondrová Michaela | NA | 19,63 | 19,98 | 19,63 | |
32. | Jasenice Těšická Karolína | TR | 19,67 | 19,67 | 20,73 | |
33. | Kolšov Linhartová Lucie | SU | 19,75 | 19,84 | 19,75 | |
34. | Ivanovice na Hané Kusalová Milana | VY | 19,82 | 19,82 | 22,07 | |
35. | Dražovice Kachlíková Kristýna | VY | 19,92 | 19,92 | 20,32 | |
36. | Zlatá Olešnice Havlíková Natálie | JN | 19,95 | 20,41 | 19,95 | |
37. | Poniklá Jónová Karolína | SM | 19,97 | 20,19 | 19,97 | |
38. | Slatiny Rejmanová Pavlína | JC | 19,99 | 20,01 | 19,99 | |
39. | Úněšov Genttnerová Karolína | PS | 20,05 | 20,05 | 20,66 | |
40. | Vyšní Lhoty Velčovská Pavla | FM | 20,05 | 20,47 | 20,05 | |
41. | Michálkovice Uhrová Kateřina | OV | 20,15 | 20,15 | - | |
42. | Počenice Otevřelová Eliška | KM | 20,16 | 21,31 | 20,16 | |
43. | Staré Město Škultetyová Nikola | FM | 20,18 | 24,02 | 20,18 | |
44. | Petrovice Vašičková Leona | BK | 20,29 | 20,29 | 20,82 | |
45. | Úněšov Kašparová Kristýna | PS | 20,47 | 20,61 | 20,47 | |
46. | Milotice nad Bečvou Frkalová Radka | PR | 20,53 | 20,53 | 20,57 | |
47. | Úněšov Dobrá Nikola | PS | 20,58 | 21,51 | 20,58 | |
48. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 20,59 | 20,59 | 22,22 | |
49. | Poniklá Pušová Renáta | SM | 20,64 | 21,79 | 20,64 | |
50. | Skalice Škultetyová Andrea | FM | 20,73 | 20,73 | 21,77 | |
51. | Chválenice Aiblová Tereza | PJ | 20,74 | 20,74 | 20,86 | |
52. | Ivanovice na Hané Kalvodová Martina | VY | 20,89 | 21,37 | 20,89 | |
53. | Slatiny Jebavá Markéta | JC | 20,90 | 20,90 | - | |
54. | Huslenky Maňáková Lenka | VS | 20,94 | 21,09 | 20,94 | |
55. | Ivanovice na Hané Večerková Lucie | VY | 20,98 | 21,02 | 20,98 | |
56. | Úněšov Hlavinková Monika | PS | 20,99 | 20,99 | 21,66 | |
57. | Střítež nad Ludinou Snohová Adéla | PR | 21,04 | 21,44 | 21,04 | |
58. | Český Těšín Kijonková Petra | KA | 21,46 | 21,46 | 21,68 | |
59. | Bludov Krobotová Kateřina | SU | 21,47 | 21,47 | 21,81 | |
60. | Ivanovice na Hané Kalvodová Monika | VY | 21,54 | - | 21,54 | |
61. | Kolšov Chládková Veronika | SU | 21,61 | 21,61 | - | |
62. | Ladce | IL | 21,69 | - | 21,69 | |
63. | Lhenice Francová Aneta | TP | 21,78 | 21,78 | 21,91 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Dědina | OL | 18,70 | 19,69 | 19,69 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Dolany | OL | 18,99 | 20,29 | 20,29 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Nový Malín | SU | 20,46 | 20,26 | 20,46 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Pavlov | SU | 19,17 | 20,62 | 20,62 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Radimovice | LI | - | - | 20,65 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Světlá Hora | BR | 20,94 | 20,88 | 20,94 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Dolní Libina | SU | 20,94 | 18,47 | 20,94 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Opatovice | PR | - | - | 21,01 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Světlá Hora | BR | 20,24 | 21,13 | 21,13 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Radíkov | PR | - | - | 21,32 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | nerozlišeno | - | - | - | 21,68 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Nová Dědina | OL | 21,94 | 18,65 | 21,94 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Rychlov | KM | - | - | 22,09 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Tečovice | ZL | - | - | 23,22 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Kosov | SU | 20,41 | 23,88 | 23,88 | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Bludov | SU | - | - | 24,32 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Mistřice | UH | - | - | 24,40 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Nový Malín | SU | 24,47 | 22,92 | 24,47 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Tovéř | OL | - | - | 24,82 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Nemile | SU | 25,03 | 20,14 | 25,03 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Stará Červená Voda | JE | - | - | 26,33 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Lanškroun | UO | - | - | 28,37 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Kolšov | SU | - | - | 30,79 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Rovensko | SU | - | - | 33,35 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Zábřeh | OV | - | - | 35,07 | 1997/06/08 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Hrabová | SU | 32,98 | 35,92 | 35,92 | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Hrabišín | SU | NP | NP | NP | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Hrabišín | SU | NP | NP | NP | 2022/08/06 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Dolany | OL | NP | NP | NP | 2023/08/05 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
František Skočdopole | 15,56 | 21 | 24.05.2013 10:18 | |
Michal Vašulka | 15,45 | 18 | 17.05.2013 11:19 | |
Jaroslav Vejtasa | 15,60 | 17 | 20.05.2013 09:09 | |
Petr Marada | 15,61 | 16 | 24.05.2013 15:09 | |
Honza Adamec | 15,63 | 14 | 25.05.2013 06:39 | |
Petr Kropáč | 15,67 | 10 | 21.05.2013 14:14 | |
Michal Matějíček | 15,68 | 9 | 19.05.2013 20:40 | |
Verča Hrubá | 15,80 | 0 | 19.05.2013 16:33 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 17,17 | 16 | 25.05.2013 06:39 | |
Jaroslav Vejtasa | 17,15 | 14 | 20.05.2013 09:09 | |
Michal Matějíček | 17,05 | 4 | 19.05.2013 20:41 | |
Petr Kropáč | 17,03 | 2 | 21.05.2013 14:15 | |
Verča Hrubá | 16,95 | 0 | 19.05.2013 16:33 | |
František Skočdopole | 16,96 | 0 | 24.05.2013 10:19 | |
Petr Marada | 16,98 | 0 | 24.05.2013 15:09 | |
Michal Vašulka | 17,00 | 0 | 17.05.2013 11:19 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a8194454 Kód: a8194454 |
|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/2ATE8QxGiZI Kód: 2ATE8QxGiZI |
Soutěže pořadatele
Komentáře