Krátošice 2016 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 30. 07. 2016 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,81 16,72 16,81
2.  Chotěmice TA 17,46 16,92 17,46
3.  Chýnov TA 17,80 17,80 17,23
4.  Šipoun PT 18,14 17,40 18,14
5.  Zdislavice BN 18,40 17,11 18,40
6.  Stoklasná Lhota TA 18,67 18,19 18,67
7.  Český Rudolec JH 18,72 18,48 18,72
8.  Žďár A JH 18,81 17,72 18,81
9.  Daměnice BN 19,27 19,27 18,17
10.  Jaronice Srubec A CB 19,32 19,32 17,71
11.  Tučapy A TA 19,48 19,17 19,48
12.  Drunče JH 19,49 17,70 19,49
13.  Dobronice u Chýnova TA 19,75 18,86 19,75
14.  Želeč A TA 19,93 19,93 19,39
15.  Slapy B TA 20,08 19,57 20,08
16.  Krátošice TA 20,16 20,16 19,23
17.  Božejovice TA 20,56 20,56 18,81
18.  Žirovnice PE 21,01 19,67 21,01
19.  Řepeč TA 21,47 18,98 21,47
20.  Svatá Maří PT 21,86 21,24 21,86
20.  Bezděčín TA 21,86 21,60 21,86
22.  Košice TA 21,97 20,95 21,97
23.  Chabrovice TA 24,98 24,72 24,98
24.  Moraveč TA 25,30 24,40 25,30
25.  Choustník A TA 26,77 26,77 23,54
26.  Malšice B TA 31,33 31,33 25,08
27.  Strmilov JH 32,60 32,60 18,46
28.  Chotčiny TA 37,75 23,58 37,75
29.  Střezimíř BN 39,52 39,52 19,92
30.  Zárybničná Lhota TA 40,70 20,68 40,70
31.  Tučapy B TA NP NP NP
31.  Lom TA NP NP NP
31.  Skrýchov u Malšic TA NP NP NP
31.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
31.  Ústrašice B TA NP NP NP
31.  Zliv B CB NP NP NP
31.  Rybova Lhota TA NP NP NP
31.  Obora TA NP NP NP
31.  Dvorce A TA NP NP NP
31.  Slapy A TA NP NP NP
31.  Louňovice pod Blaníkem BN NP NP NP
31.  Jaronice Srubec B CB NP NP NP
31.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
31.  Zliv A CB NP NP NP
31.  Kozmice TA NP NP NP
31.  Chářovice A BN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,31 17,31 16,73
2.  Chotěmice TA 17,83 17,74 17,83
3.  Bezděčín TA 18,37 17,63 18,37
3.  Daměnice BN 18,37 18,37 18,00
5.  Slapy TA 18,78 17,66 18,78
6.  Mydlovary CB 19,15 19,15 18,81
7.  Chrbonín TA 19,87 19,42 19,87
8.  Zdešov JH 20,23 20,23 20,17
9.  Zhoř u Tábora TA 20,60 17,90 20,60
10.  Ústrašice TA 22,00 22,00 17,87
11.  Chabrovice TA 22,29 22,29 21,32
12.  Krátošice TA 22,31 22,31 21,39
13.  Malšice TA 27,63 27,63 26,03
14.  Jaronice Češňovice CB 34,06 33,92 34,06
15.  Nová Včelnice JH 35,08 35,08 17,52
16.  Lom TA 36,74 36,74 19,60
17.  Chotčiny TA 37,75 21,59 37,75
18.  Střezimíř BN 41,49 41,49 41,47
19.  Zárybničná Lhota TA 52,00 52,00 49,34
20.  Dvorce B TA NP NP NP
20.  Kamenice nad Lipou A PE NP NP NP
20.  Louňovice pod Blaníkem B BN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bezděčín TA16,7516,6616,752018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Ústrašice TA16,6717,2217,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA15,9117,2517,252013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA17,3116,7317,312016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chotěmice TA17,0617,5117,512019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hrdějovice B CB17,3817,6317,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chotěmice TA17,7016,6617,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dvorce A TA17,1817,7117,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Sloup PZ17,7817,5617,782015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dvorce A TA17,8016,6017,802019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chotěmice TA17,7417,8317,832016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Lom TA17,6817,8517,852018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Kamenice nad Lipou A PE17,9518,1718,172014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Slapy TA18,0118,2418,242019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Daměnice BN18,3718,0018,372016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bezděčín TA17,6318,3718,372016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Ústrašice TA18,3817,5018,382015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Všechlapy BN18,3918,4718,472018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chlum BN18,5018,5218,522019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Češnovice Jaronice CB17,8718,5518,552014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Chotěmice TA18,5618,0518,562013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chlum BN17,8518,5718,572018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nová Včelnice JH18,4818,6018,602014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Zdešov JH17,5518,6918,692019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dvorce B TA18,6918,0918,692013/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. - Martomice -18,6918,3918,692019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Slapy TA17,6618,7818,782016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Ústrašice TA18,5218,8018,802017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenice nad Lipou PE18,8418,3718,842012/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Slapy TA18,2318,8518,852018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

17,46https://youtu.be/dSFsQ2CBdvk Patrik Baláž

Slapy - Muži

20,08https://youtu.be/Nn-V-Mwo5Xg Tomáš Švec

Božejovice - Muži

20,56https://youtu.be/yanTBkirpHE Jiří Mácha

Slapy - Muži

NPhttps://youtu.be/-IRrBfNKatc Tomáš Švec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/14 Krátošice, TA,
THL
2011/07/30 Krátošice, TA, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2012/07/28 Krátošice, O pohár starosty obce
THL
2013/07/27 Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2014/07/26 Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2015/07/25 Krátošice(noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2016/07/30 Krátošice, O pohár
THL
2017/07/29 Krátošice, O pohár
THL
2018/07/28 Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře