Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhstlsport-ml.estranky.cz/ |
Kdy: | 30. 07. 2016 09:00 |
Kontakt: | Aranka Nováková |
Telefon: | 721413100 |
Okres: | Brno-město |
Kraj: | Jihomoravský |
Zadal: | Aranka Nováková |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | - Mašková Kateřina Ruda - | - | 12,54 | 13,01 | 12,54 | |
2. | Raškovice Švrčková Anežka | FM | 12,73 | 12,73 | 12,98 | |
3. | Raškovice Jančíková Nicola | FM | 13,01 | 13,16 | 13,01 | |
4. | Dub nad Moravou Vystrčilová Clarisse | OL | 13,42 | 13,42 | 14,15 | |
5. | Kyjovice Laryšová Kateřina | OP | 13,85 | 14,86 | 13,85 | |
6. | Počátky Kadlecová Radka | HB | 14,05 | NP | 14,05 | |
7. | Stráž nad Nisou Křížová Monika | LI | 14,21 | 17,01 | 14,21 | |
8. | - Karlíková Lenka Seč - | - | 14,29 | 14,29 | 14,58 | |
9. | Staré Heřminovy Žišková Ester | BR | 14,36 | 14,36 | 15,84 | |
10. | Starý Lískovec Sport Stará Klára | BM | 14,40 | 15,16 | 14,40 | |
11. | Staré Heřminovy Polednová Daniela | BR | 14,82 | 16,64 | 14,82 | |
12. | Šošůvka Němcová Veronika | BK | 14,83 | 14,83 | 18,30 | |
13. | Hostěrádky-Rešov Šuterová Lucie | VY | 14,88 | 14,88 | 15,39 | |
14. | Výčapy Svobodová Nikol | TR | 14,88 | 14,88 | 16,33 | |
15. | Kobeřice u Brna Dokulilová Anastázie | VY | 15,16 | 15,16 | 17,78 | |
16. | Trusovice Krabicová Dana | SY | 15,34 | 17,87 | 15,34 | |
17. | Bořitov Páralová Simona | BK | 15,48 | 15,54 | 15,48 | |
18. | Trusovice Spáčilová Pavlína | SY | 15,59 | NP | 15,59 | |
19. | Trusovice Wildungová Michaela | SY | 15,93 | 16,98 | 15,93 | |
20. | Heřmanice Jurkovská Lucie | OV | 16,08 | NP | 16,08 | |
21. | Heřmanice Vircová Vendula | OV | 16,17 | 16,59 | 16,17 | |
22. | Štěpánkovice Postulková Anna | OP | 16,41 | 27,32 | 16,41 | |
23. | Město Havířov Podhorová Vendula | KA | 16,46 | 21,98 | 16,46 | |
24. | Štěpánkovice Vitásková Patricie | OP | 16,47 | 18,00 | 16,47 | |
25. | Město Havířov Uhrová Hana | KA | 16,48 | 16,48 | 22,75 | |
26. | Hrušovany u Brna Zabloudilová Aneta | BO | 16,52 | 16,52 | 16,67 | |
27. | Staré Heřminovy Ledabylová Jana | BR | 16,60 | NP | 16,60 | |
28. | Město Havířov Petríková Natálie | KA | 16,98 | 17,62 | 16,98 | |
29. | Heřmanice Kozelská Vendula | OV | 17,51 | 17,51 | 18,16 | |
30. | Heřmanice Serynová Michaela | OV | 18,10 | 20,45 | 18,10 | |
31. | Heřmanice Chytilová Adélka | OV | 19,33 | 19,33 | 20,23 | |
32. | Štěpánkovice Schiedková Jana | OP | 20,28 | 21,43 | 20,28 | |
33. | Šelešovice Malošíková Lucie | KM | 21,89 | 26,26 | 21,89 | |
34. | Šelešovice Spěváčková Viktorie | KM | 24,82 | 25,00 | 24,82 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Železná Ruda Mašková Marika | KT | 19,05 | NP | 19,05 | |
2. | Heřmanice Serynová Gabriela | OV | 21,80 | 21,80 | 42,92 | |
3. | Moravský Beroun Červinková Elisabeta | BR | 25,82 | 29,01 | 25,82 | |
4. | Přísnotice Šmídová Vanda | BO | 31,76 | 32,61 | 31,76 | |
5. | Starý Lískovec Sport Gallová Tereza | BM | 33,39 | 33,39 | 33,55 | |
6. | Heřmanice Lorinczová Šárka | OV | 35,99 | 35,99 | NP | |
7. | Starý Lískovec Sport Brázdová Karolína | BM | 38,13 | 41,74 | 38,13 | |
8. | Bořitov Včelařová Klára | BK | 40,36 | 40,36 | 49,30 | |
9. | Bořitov Lengálová Tereza | BK | 52,95 | NP | 52,95 |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 24,52 | 26,85 | 24,52 | |
2. | Morkovice Hloušková Anna | KM | 29,25 | 29,77 | 29,25 | |
3. | Morkovice Vlčková Gabriela | KM | 30,02 | 30,71 | 30,02 | |
4. | Přísnotice Šmídová Linda | BO | 37,10 | 3,71 | 38,77 | |
5. | Staré Heřminovy Žišková Kristýna | BR | 38,08 | 39,12 | 38,08 | |
6. | Dub nad Moravou Bejdáková Aneta | OL | 53,55 | 58,73 | 53,55 |
Starší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižná Šuňava Švajka Marek | PP | 12,36 | 12,36 | NP | |
2. | Třebovice Frič Michal | OV | 12,37 | 15,38 | 12,37 | |
3. | Stráž nad Nisou Radostný Tomáš | LI | 12,88 | 12,88 | 13,51 | |
4. | Bořitov Fojt Patrik | BK | 14,20 | 14,57 | 14,20 | |
5. | Výčapy Javůrek Vítězslav | TR | 14,28 | 14,62 | 14,28 | |
6. | Hostěrádky-Rešov Šutera Miroslav | VY | 14,60 | 14,81 | 14,60 | |
7. | Kyjovice Vavrečka Kryštof | OP | 14,64 | 15,33 | 14,64 | |
8. | Královo Pole Šrůtek Zdeněk | BM | 14,68 | 16,34 | 14,68 | |
9. | Trusovice Juračka Václav | SY | 14,72 | 14,72 | 18,72 | |
10. | Starý Lískovec Sport Novák Zdeněk | BM | 15,05 | 30,36 | 15,05 | |
11. | Kobeřice u Brna Kamenský Martin | VY | 15,11 | 15,11 | NP | |
12. | Nižná Šuňava Fridman Jakub | PP | 15,36 | 38,98 | 15,36 | |
13. | Nižná Šuňava Dravecký Filip | PP | 15,64 | 16,50 | 15,64 | |
14. | Kyjovice Němec Filip | OP | 15,71 | 15,71 | 32,52 | |
15. | Štěpánkovice Hluchník Jakub | OP | 15,84 | 15,84 | 17,08 | |
16. | Trusovice Krabica Tomáš | SY | 15,91 | 15,91 | 16,38 | |
17. | Nižná Šuňava Nagy Radovan | PP | 16,18 | 17,42 | 16,18 | |
18. | Šelešovice Oborný Dalibor | KM | 16,47 | 16,76 | 16,47 | |
19. | Morkovice Pospíšil Jan | KM | 16,55 | 16,55 | 20,53 | |
20. | Třebovice Honus Jaroslav | OV | 17,90 | 27,26 | 17,90 | |
21. | Štěpánkovice Balarin Zdeněk | OP | 18,07 | 19,07 | 18,07 | |
22. | Třebovice Šretr Michal | OV | 20,33 | 21,20 | 20,33 | |
23. | Královo Pole Šrůtek Martin | BM | 21,41 | 21,41 | 46,04 | |
24. | Seč Šulc Filip | PJ | 21,78 | NP | 21,78 | |
25. | Hrušovany u Brna Najman Denis | BO | 21,81 | NP | 21,81 | |
26. | Výčapy Drápela Jaroslav | TR | 41,91 | 41,91 | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Kotásková Bára | FM | 13,90 | 14,90 | 13,90 | |
2. | Staré Heřminovy Krpcová Kristýna | BR | 14,75 | 14,75 | 56,98 | |
3. | Výčapy Bulová Nikola | TR | 14,76 | 15,14 | 14,76 | |
4. | Výčapy Drápelová Sára | TR | 14,76 | 14,76 | 15,96 | |
5. | Morkovice Horáková Aneta | KM | 15,16 | 23,29 | 15,16 | |
6. | Morkovice Podrazilová Natálie | KM | 15,56 | 15,56 | 16,90 | |
7. | Heřmanice Lorinczová Marie | OV | 16,46 | 24,79 | 16,46 | |
8. | Stráž nad Nisou Krizová Lucie | LI | 18,40 | 22,15 | 18,40 | |
9. | Třebovice Fričová Nikol | OV | 19,71 | 20,66 | 19,71 | |
10. | Dukovany Dočkalová Tereza | TR | 20,31 | 20,31 | 21,14 | |
11. | Dukovany Pavlíková Lenka | TR | 22,46 | 22,46 | 29,11 | |
12. | Šaratice Drabálková Tereza | VY | 25,36 | 29,48 | 25,36 | |
13. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 26,23 | NP | 26,23 | |
14. | Šelešovice Brázdilová Romana | KM | 30,20 | 30,20 | 30,55 | |
15. | Hrušovany u Brna Malá Nikola | BO | 40,19 | NP | 40,19 | |
16. | Kyjovice Krčmářová Vanessa | OP | 99,99 | NP | NP |
Přípravka kolo soutěže číslo 2, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starý Lískovec Sport Permedla Michal | BM | 26,44 | 26,44 | 26,64 | |
2. | Hrabová Havlíček František | SU | 26,53 | 26,53 | 31,59 | |
3. | Kuřim Medek Matyáš | BO | 27,93 | 28,33 | 27,93 | |
4. | Morkovice Karásek Martin | KM | 30,62 | 30,62 | 34,13 | |
5. | Bosonohy Sauer Jiří | BM | 31,31 | 42,53 | 31,31 | |
6. | Kobylnice Dvořáček David | BO | 41,78 | 41,78 | 48,80 | |
7. | Kobylnice Cecálek Ludvík | BO | 49,45 | 51,36 | 49,45 | |
8. | Hrušovany u Brna Komenda Tomáš | BO | 54,54 | 54,54 | 60,26 | |
9. | Kobylnice Spáčil Patrik | BO | 81,28 | 101,09 | 81,28 |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 3, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Švrček Rostislav | FM | 18,00 | 20,54 | 18,00 | |
2. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 19,33 | 25,62 | 19,33 | |
3. | Bořitov Janíček Daniel | BK | 21,96 | 34,83 | 21,96 | |
4. | Senetářov Blažek Filip | BK | 22,72 | 24,28 | 22,72 | |
5. | Moravský Beroun Kondáš David | BR | 23,74 | 23,74 | 25,43 | |
6. | Hrabová Havlíček Tomáš | SU | 23,95 | 23,95 | 39,56 | |
7. | Trusovice Koutný Jan | SY | 24,85 | 24,85 | 26,46 | |
8. | Přízřenice Konečný Pavel | BM | 25,72 | 25,72 | 28,18 | |
9. | Staré Heřminovy Ledabyl Jan | BR | 27,81 | 32,72 | 27,81 | |
10. | Senetářov Hejč Vojtěch | BK | 27,86 | 28,45 | 27,86 | |
11. | Přízřenice Vinkler Matyáš | BM | 27,94 | 27,94 | 28,86 | |
12. | Morkovice Obdržálek Radek | KM | 31,85 | 31,85 | 41,50 | |
13. | Kobylnice Spáčil Jakub | BO | 32,96 | 34,14 | 32,96 | |
14. | Přízřenice Loffler Adam | BM | 33,24 | 33,24 | NP | |
15. | Přízřenice Kořízek Jindřich | BM | 34,10 | 34,10 | 38,95 | |
16. | Hrušovany u Brna Dolníček Štěpán | BO | 34,27 | 40,56 | 34,27 | |
17. | Starý Lískovec Sport Všianský Vít | BM | 34,81 | 44,09 | 34,81 | |
18. | Přísnotice Lang Šimon | BO | 34,97 | 35,24 | 34,97 | |
19. | Dub nad Moravou Grác Vladimír | OL | 36,68 | 37,78 | 36,68 | |
20. | Bořitov Včelař Adam | BK | 41,96 | 41,96 | NP | |
21. | Hrušovany u Brna Bína Jakub | BO | 48,37 | 58,22 | 48,37 | |
22. | Přísnotice Kubík Patrik | BO | 53,77 | 62,59 | 53,77 | |
23. | Kobylnice Vala Lukáš | BO | 89,03 | 92,99 | 89,03 | |
24. | Kobylnice Florián Jakub | BO | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nižná Šuňava Marton Michal | PP | 14,97 | 15,23 | 14,97 | |
2. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 15,01 | 22,30 | 15,01 | |
3. | Heřmanice Svačina Ondra | OV | 15,44 | 15,44 | 20,09 | |
4. | Stráž nad Nisou Kvapil Lukáš | LI | 15,62 | 15,64 | 15,62 | |
5. | Seč Šulc Martin | PJ | 15,87 | 15,95 | 15,87 | |
6. | Třebovice Stolař Lukáš | OV | 15,98 | 15,98 | NP | |
7. | Železná Ruda Kawulok Michael | KT | 16,67 | 16,67 | 16,92 | |
8. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 16,95 | NP | 16,95 | |
9. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 17,13 | 17,13 | 21,39 | |
10. | Hostěrádky-Rešov Robeš Marek | VY | 17,35 | NP | 17,35 | |
11. | Raškovice Švrček Jozef | FM | 17,49 | 17,55 | 17,49 | |
12. | Morkovice Slavík Břetislav | KM | 18,08 | 21,04 | 18,08 | |
13. | Šošůvka Novotný Tomáš | BK | 18,08 | 18,08 | 20,46 | |
14. | Šošůvka Němec Filip | BK | 18,27 | 18,27 | 18,95 | |
15. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 18,52 | 18,52 | NP | |
16. | Starý Lískovec Sport Ondřej Novák | BM | 18,77 | 18,77 | 19,44 | |
17. | Morkovice Štěpánek Matěj | KM | 18,92 | 18,92 | NP | |
18. | Morkovice Navrátil Tomáš | KM | 18,95 | 18,95 | 19,97 | |
19. | Stráž nad Nisou Žampa Petr | LI | 19,27 | 19,27 | 21,50 | |
20. | Moravský Beroun Palka Martin | BR | 19,54 | 20,31 | 19,54 | |
21. | Šaratice Matyáš Martin | VY | 19,58 | 19,58 | 19,97 | |
22. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 19,63 | NP | 19,63 | |
23. | Šaratice Večeřa Martin | VY | 19,90 | 38,43 | 19,90 | |
24. | Moravský Beroun Slovák Štěpán | BR | 20,43 | 30,60 | 20,43 | |
25. | Dukovany Vrbka Jakub | TR | 20,55 | 20,55 | NP | |
26. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 20,75 | NP | 20,75 | |
27. | Přízřenice Janíček Jakub | BM | 20,75 | 20,85 | 20,75 | |
28. | Staré Heřminovy Žiška Eduard | BR | 21,00 | 21,00 | NP | |
29. | Štěpánkovice Trnečka Tomáš | OP | 21,34 | 21,34 | 21,55 | |
30. | Moravský Beroun Soutor Michal | BR | 21,49 | 21,49 | 24,58 | |
31. | Železná Ruda Musil Marek | KT | 21,59 | 81,12 | 21,59 | |
32. | Třebovice Adamus Jakub | OV | 22,22 | 22,22 | 23,70 | |
33. | Hrušovany u Brna Malý Marek | BO | 22,23 | 31,80 | 22,23 | |
34. | Štěpánkovice Balarin Radek | OP | 23,03 | 23,03 | 25,10 | |
35. | Štěpánkovice Rataj Maxmilián | OP | 27,50 | 27,50 | 29,92 | |
36. | Hrušovany u Brna Najman Dominik | BO | 44,04 | 52,03 | 44,04 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Náhled | Popis |
---|---|
Odkaz na zdroj: https://youtu.be/btQJc4cetMo Kód: btQJc4cetMo |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/07/20 | Hasičská škola, Stovky v Brně , SDH Starý Lískovec - Sport | |
2013/07/27 | Hasičská škola, 60 m v Brně, SDH Starý Lískovec - Sport | |
2014/07/26 | Brno, Hasičská škola, 60 m v Brně | |
2014/07/27 | Brno - Hasičská škola, 100 m v Brně - dorostenci, dorostenky | |
2014/07/27 | Brno - Hasičská škola, Brněnská věž | |
2016/07/30 | Brno - Líšeň, hasičská škola, 60m v Brně | |
2016/07/31 | Brno - Líšeň, hasičská škola, Brněnská věž | |
2016/07/31 | Brno - Líšeň, hasičská škola, Stovky v Brně | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře