Litenčice-hřiště 2019 - Litenčice - Noční soutěž

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2019 21:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: mirrao

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Křenovice PR 15,64 15,64 15,45
2.  Hoštice KM 15,67 15,67 15,63
3.  Morkovice KM 17,89 17,89 16,77
4.  Chvalnov KM 18,39 18,21 18,39
5.  Zdounky KM 19,03 18,65 19,03
6.  Zborovice KM 20,59 19,18 20,59
7.  Chropyně KM 23,41 23,41 20,80
8.  Litenčice KM 25,13 23,83 25,13
9.  Zdislavice KM 32,87 32,87 32,59
10.  Kostelany KM 35,26 18,05 35,26
11.  Buchlovice UH 41,32 24,25 41,32
12.  Doloplazy PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pohořelice ZL 19,47 18,93 19,47
2.  Zborovice KM 20,72 20,72 20,45
3.  Morkovice KM 22,17 21,59 22,17
4.  Vrchoslavice PV 24,29 21,63 24,29
5.  Buchlovice UH 32,61 30,95 32,61
6.  Litenčice KM 38,02 38,02 22,25
7.  Zdounky KM 47,69 23,17 47,69

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ14,6515,3515,352017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Křenovice PR15,6415,4515,642019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštice KM15,6715,6315,672019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM15,7115,4215,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Karolín KM15,9216,1916,192016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrabůvka PR16,1316,2816,282017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Křenovice PR16,2616,3916,392017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY16,5616,4016,562016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina KM16,6316,1716,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice PR16,6716,3116,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myslejovice BPV16,7315,7416,732016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chropyně KM16,8117,0517,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Roštění KM17,4016,8017,402016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice VY16,4117,5917,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Morkovice KM17,8916,7717,892019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Litenčice BKM16,9317,9217,922017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice TOPPV15,4818,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hoštice KM18,2618,1218,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chvalnov KM18,2118,3918,392019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vrbka KM18,5418,7218,722017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdounky KM18,6519,0319,032019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Záhlinice KM18,1319,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chvalnov KM19,0919,2819,282016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Morkovice KM19,4517,4919,452017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdislavice KM19,2819,5519,552016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kostelany KM20,0019,1620,002017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pornice KM20,3820,4120,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zborovice KM19,1820,5920,592019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Morkovice KM20,1520,9220,922016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Medlov KM20,6321,2221,222017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,0616,1016,102016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pravčice A KM16,4516,3116,452017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM17,0017,0817,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pravčice A KM16,1217,1017,102018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hodějice VY17,0817,1917,192017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dětkovice VY16,9817,2017,202016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nětčice KM16,9517,2017,202018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dětkovice VY17,2316,8617,232018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Rychlov KM16,7717,2917,292016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílany KM17,1017,3517,352016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Rymice KM16,8417,4017,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zahnašovice KM17,2617,5017,502018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Špičky PR17,6217,2217,622016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hlinsko PR17,6417,5817,642016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Rymice KM17,4217,6517,652018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Dětkovice VY17,7117,3717,712017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice VY17,7916,9417,792017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Rymice KM17,9917,1817,992017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Radíkov PR17,1218,0718,072017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Hlinsko PR17,1218,1818,182017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Radíkov PR18,2817,8118,282018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nětčice KM17,4018,6918,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zahnašovice KM18,7118,3318,712016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Tučapy KM18,7817,5718,782016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Morkovice KM18,6818,8218,822016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Špičky PR18,9418,5918,942018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zahnašovice KM19,3217,3019,322017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Karolín KM19,2719,4019,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Počenice KM19,4219,0719,422017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Pohořelice ZL18,9319,4719,472019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2019/09/14 Litenčice-hřiště, Litenčice - Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Komentáře