Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Široký Důl A | SY | 16,62 | 16,62 | 16,58 | |
2. | Míchov | BK | 16,81 | 15,84 | 16,81 | |
3. | Hartmanice | SY | 17,09 | 17,09 | 16,82 | |
4. | Pomezí B | SY | 17,47 | 17,47 | 16,67 | |
5. | Zderaz C | CR | 17,64 | 17,64 | 16,96 | |
6. | Oldřiš | SY | 17,62 | 17,62 | 17,22 | |
7. | Zderaz B | CR | 17,66 | 17,29 | 17,66 | |
8. | Sychotín A | BK | 17,68 | 17,68 | 17,33 | |
9. | Sádek B | SY | 17,81 | 17,81 | 17,37 | |
10. | Široký Důl B | SY | 17,95 | 17,95 | 17,36 | |
11. | Zbožnov | CR | 18,07 | 17,50 | 18,07 | |
12. | Pohodlí | SY | 18,09 | 17,41 | 18,09 | |
13. | Perálec A | CR | 18,27 | 17,54 | 18,27 | |
14. | Desná B | SY | 18,53 | 17,58 | 18,53 | |
15. | Desná A | SY | 18,56 | 18,56 | 17,57 | |
16. | Pomezí A | SY | 18,60 | 17,72 | 18,60 | |
17. | Dolní Újezd | SY | 18,81 | 18,34 | 18,81 | |
18. | Sádek A | SY | 19,10 | 17,00 | 19,10 | |
18. | Záboří | CR | 19,10 | 18,29 | 19,10 | |
20. | Květná B | SY | 19,36 | 18,58 | 19,36 | |
21. | Květná A | SY | 20,00 | 20,00 | 19,42 | |
22. | Perálec B | CR | 20,01 | 19,63 | 20,01 | |
23. | Bošín | UO | 20,15 | 19,40 | 20,15 | |
24. | Udánky | SY | 20,66 | 20,23 | 20,66 | |
25. | Bystré | SY | 21,07 | 21,07 | 20,37 | |
26. | Osík | SY | 21,54 | 21,12 | 21,54 | |
27. | - Žďár nad Sázavou 2-Zámek | - | 21,70 | 21,70 | 21,56 | |
28. | Přívrat | UO | NP | NP | NP | |
28. | Lubná | SY | NP | NP | NP | |
28. | Zderaz A | CR | NP | NP | NP | |
28. | Předměstí.. | SY | NP | NP | NP | |
28. | Stradouň | UO | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Nedvězí | SY | 17,42 | 17,30 | 17,42 | |
2. | Přívrat | UO | 17,86 | 17,86 | 17,68 | |
3. | Sádek | SY | 18,16 | 18,16 | 17,71 | |
4. | Předměstí.. | SY | 18,37 | 18,37 | 17,41 | |
5. | Kamenec u Poličky B | SY | 18,78 | 18,60 | 18,78 | |
6. | Široký Důl | SY | 18,79 | 18,79 | 18,57 | |
7. | Pohodlí | SY | 19,42 | 19,42 | 18,69 | |
8. | Hartmanice | SY | 19,78 | 19,78 | 18,24 | |
9. | Kamenec u Poličky A | SY | 21,70 | 19,80 | 21,70 | |
10. | Desná B | SY | 34,66 | 34,66 | 34,03 | |
11. | Dolní Újezd | SY | 42,02 | 41,43 | 42,02 | |
12. | Desná A | SY | NP | NP | NP | |
13. | Oldřiš | SY | NP | NP | NP | |
14. | Lezník | SY | NP | NP | NP | |
15. | Pomezí | SY | NP | NP | NP | |
16. | Stradouň | UO | NP | NP | NP | |
17. | Sebranice | SY | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Desná | SY | 16,02 | 16,02 | 15,51 | |
2. | Perálec | CR | 16,45 | 16,45 | 16,05 | |
3. | Hartmanice | SY | 16,46 | 15,32 | 16,46 | |
4. | Sádek | SY | 19,22 | 19,22 | 18,04 | |
5. | Oldřiš | SY | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře