Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 08. 2016 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Belarus ( Bělorusko ) Anton TARASEVICH | - | 12,85 | 12,92 | 12,85 | |
2. | Russia ( Rusko ) Roman WAGNER | - | 12,91 | 13,25 | 12,91 | |
3. | Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO | - | 12,94 | 12,94 | NP | |
4. | Russia ( Rusko ) Constantine KURGANSKI | - | 12,99 | 13,15 | 12,99 | |
5. | Russia ( Rusko ) Evgeny YANDROSHEVICH | - | 13,14 | 18,63 | 13,14 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH | - | 13,18 | 13,64 | 13,18 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Strelchenya VLADIMIR | - | 13,24 | 13,24 | 13,82 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry SIMAK | - | 13,27 | 13,68 | 13,27 | |
9. | Russia ( Rusko ) Sergey GURCHENKOV | - | 13,34 | 13,34 | NP | |
10. | Russia ( Rusko ) Ruslan HUBETSOV | - | 13,37 | 13,37 | NP | |
11. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii PRYSIAZHENKO | - | 13,38 | 13,38 | 13,66 | |
12. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK | - | 13,50 | 13,50 | NP | |
13. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita CHEREPKO | - | 13,54 | 13,84 | 13,54 | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Andrii PRYSIAZHENKO | - | 13,55 | 13,55 | 14,98 | |
15. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitriy AGAFONOV | - | 13,59 | 13,59 | 15,23 | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Arsen IPIIEV | - | 13,62 | 13,62 | 20,41 | |
17. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Zhassulan KAISARBEKOV | - | 13,65 | 13,92 | 13,65 | |
18. | Russia ( Rusko ) Andrei KORNILOV | - | 13,71 | 15,10 | 13,71 | |
19. | Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI | - | 13,89 | 14,15 | 13,89 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Maxim SHAPOREV | - | 13,94 | 13,94 | NP | |
21. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylzat ILYASSOV | - | 13,98 | 14,79 | 13,98 | |
22. | Russia ( Rusko ) Stanislav TITORENKO | - | 14,00 | 15,65 | 14,00 | |
23. | Czech ( Česko ) A Karel RYL | - | 14,24 | 14,24 | 16,29 | |
24. | Czech ( Česko ) A Vaclav NOVOTNÝ | - | 14,32 | 14,32 | 15,48 | |
25. | Czech ( Česko ) A Milan NETRVAL | - | 14,42 | 14,42 | 17,89 | |
26. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Nikolay BUTORIN | - | 14,45 | 16,21 | 14,45 | |
27. | Germany ( Německo ) Rene FROST | - | 14,47 | 15,19 | 14,47 | |
27. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Konstantin BOCHAROV | - | 14,47 | 14,47 | NP | |
29. | Slovakia ( Slovensko ) Viliam STINCHIK | - | 14,48 | 15,21 | 14,48 | |
30. | Germany ( Německo ) Tom GEHLERT | - | 14,52 | 14,52 | NP | |
31. | Ukraine ( Ukrajina ) Anatolii KHAIUK | - | 14,61 | 14,61 | 15,09 | |
32. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Polat URAZBAEV | - | 14,63 | 14,63 | 18,29 | |
33. | Czech ( Česko ) A Jakub PĚKNÝ | - | 14,65 | 14,65 | NP | |
34. | Belarus ( Bělorusko ) Maxim SVILLO | - | 14,71 | 14,71 | NP | |
35. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Miras DUISEKOV | - | 14,73 | 14,73 | NP | |
36. | Czech ( Česko ) A Kamil BEZRUČ | - | 14,74 | 14,74 | NP | |
37. | Slovakia ( Slovensko ) David KALUZNIK | - | 14,77 | 14,77 | 18,32 | |
38. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Boris DUDNIKOV | - | 14,78 | 14,90 | 14,78 | |
39. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Yeraly ABZALOV | - | 14,86 | 16,52 | 14,86 | |
40. | Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH | - | 14,88 | 14,88 | NP | |
41. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Otabek OTAKHONOV | - | 14,91 | 14,91 | NP | |
42. | Czech ( Česko ) A David DOPIRÁK | - | 14,92 | 18,77 | 14,92 | |
42. | Ukraine ( Ukrajina ) Yevhen BELCHENKO | - | 14,92 | 14,92 | NP | |
44. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abbos SHARIPOV | - | 15,00 | 16,27 | 15,00 | |
45. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Marat SALIKOV | - | 15,16 | 15,16 | 15,81 | |
46. | Slovakia ( Slovensko ) Peter VITKO | - | 15,18 | 15,64 | 15,18 | |
47. | Austria ( Rakousko ) Thomas MAIRINGER | - | 15,21 | 20,81 | 15,21 | |
47. | Slovakia ( Slovensko ) Marian RERKO | - | 15,21 | 18,27 | 15,21 | |
49. | Bulgaria ( Bulharsko ) Hristiyan HRISTOV | - | 15,25 | 19,72 | 15,25 | |
50. | Czech ( Česko ) A Jakub PAULÍČEK | - | 15,30 | 15,30 | 15,47 | |
50. | Czech ( Česko ) B Jan VYVIAL | - | 15,30 | 15,69 | 15,30 | |
52. | Czech ( Česko ) A Pavel KRPEC | - | 15,31 | 15,31 | 19,91 | |
53. | Germany ( Německo ) Sebastian THAOLE | - | 15,32 | 15,32 | 15,50 | |
54. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Sanjar TADJIBAEV | - | 15,34 | 16,38 | 15,34 | |
55. | Czech ( Česko ) B Stanislav PAULÍČEK | - | 15,43 | 15,73 | 15,43 | |
56. | Czech ( Česko ) B Jan ZHŘÍVAL | - | 15,44 | 15,71 | 15,44 | |
57. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ruslan SALIEV | - | 15,48 | 18,69 | 15,48 | |
57. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan TASHEV | - | 15,48 | 15,48 | NP | |
57. | Slovakia ( Slovensko ) David GOLDMAN | - | 15,48 | 15,54 | 15,48 | |
60. | Ukraine ( Ukrajina ) Vadym LUCHYNSKYI | - | 15,50 | 15,50 | 19,03 | |
61. | Czech ( Česko ) B Šimon KUDRNA | - | 15,51 | 15,77 | 15,51 | |
62. | Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ilyas RIZVANOV | - | 15,52 | 16,40 | 15,52 | |
63. | Germany ( Německo ) Klaus KEOSTER | - | 15,60 | 16,16 | 15,60 | |
63. | Germany ( Německo ) Tommy PAULICK | - | 15,60 | 16,08 | 15,60 | |
65. | Bulgaria ( Bulharsko ) Denyo DENEV | - | 15,66 | 16,12 | 15,66 | |
66. | Czech ( Česko ) B Václav DIVOŠ | - | 15,67 | 18,59 | 15,67 | |
67. | Germany ( Německo ) Eric FREY | - | 15,70 | 16,44 | 15,70 | |
67. | Romania ( Rumunsko ) Cezar PAVEL | - | 15,70 | 18,22 | 15,70 | |
69. | Romania ( Rumunsko ) Razvan MIRON | - | 15,89 | 16,07 | 15,89 | |
70. | Austria ( Rakousko ) Philipp PREUNDLER | - | 15,99 | 15,99 | NP | |
71. | Bulgaria ( Bulharsko ) Georgi GEORGIEV | - | 16,07 | 16,99 | 16,07 | |
72. | Bulgaria ( Bulharsko ) Miroslav EFTIMOV | - | 16,08 | 17,52 | 16,08 | |
73. | Czech ( Česko ) B Dominik SOUKUP | - | 16,13 | 16,13 | NP | |
74. | Slovakia ( Slovensko ) Stefan BELKO | - | 16,14 | 16,84 | 16,14 | |
75. | Germany ( Německo ) Sebastian MELDE | - | 16,18 | 17,20 | 16,18 | |
76. | Slovakia ( Slovensko ) Zoltan DRAGA | - | 16,23 | 16,48 | 16,23 | |
77. | Slovakia ( Slovensko ) Jakub PAVELKA | - | 16,26 | 16,37 | 16,26 | |
78. | Germany ( Německo ) Christian PATZOLD | - | 16,39 | 16,39 | 16,73 | |
78. | Romania ( Rumunsko ) Cristian OPREAN | - | 16,39 | 18,15 | 16,39 | |
80. | Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail KOSTOV | - | 16,47 | 16,47 | NP | |
81. | Romania ( Rumunsko ) Gelu KUZSTIBCHU | - | 16,75 | 17,56 | 16,75 | |
82. | Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubomir LYUBENOV | - | 17,04 | 17,66 | 17,04 | |
83. | Romania ( Rumunsko ) Ionut STOICIU | - | 17,05 | 19,69 | 17,05 | |
84. | Czech ( Česko ) B Jirí ŠKODNÝ | - | 17,20 | 17,32 | 17,20 | |
85. | Bulgaria ( Bulharsko ) Angel GROZDANOV | - | 17,22 | 17,22 | 18,28 | |
86. | Austria ( Rakousko ) Thomas PREUNDLER | - | 17,36 | NP | 17,36 | |
87. | Romania ( Rumunsko ) Andrei OPREA | - | 17,59 | 17,90 | 17,59 | |
88. | Turkey ( Turecko ) Emin SEZGIN | - | 17,76 | 18,45 | 17,76 | |
89. | Romania ( Rumunsko ) Petronel LAZARESCU | - | 18,71 | 21,78 | 18,71 | |
90. | Czech ( Česko ) B Petr GRASSL | - | 18,73 | 15,22 | 18,73 | |
91. | Turkey ( Turecko ) Ahmet OZMEN | - | 19,18 | 20,58 | 19,18 | |
92. | Turkey ( Turecko ) Erkan OZCHELIK | - | 19,28 | 20,48 | 19,28 | |
93. | Turkey ( Turecko ) Muratchan CEVIZ | - | 19,39 | 22,77 | 19,39 | |
94. | Romania ( Rumunsko ) Marian VARBAN | - | 20,29 | 20,29 | 20,58 | |
95. | Austria ( Rakousko ) Roland PICHLER | - | 20,51 | 20,51 | 22,90 | |
96. | Turkey ( Turecko ) Ugur DALMIS | - | 20,62 | 21,12 | 20,62 | |
97. | Turkey ( Turecko ) Chagri COMAK | - | 21,37 | 21,37 | 24,41 | |
98. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Vakhijan KAZAKBAYEV | - | 22,01 | 22,01 | NP | |
99. | Croatia ( Chorvatsko ) Luka ZIVKO | - | 51,03 | 69,08 | 51,03 | |
100. | Turkey ( Turecko ) Ismail ATA | - | NP | NP | NP | |
100. | Croatia ( Chorvatsko ) Josip KRANICHEC | - | NP | NP | NP | |
100. | Austria ( Rakousko ) Michael HOCHRAINER | - | NP | NP | NP | |
100. | Austria ( Rakousko ) Christian HUBER | - | NP | NP | NP | |
100. | Turkey ( Turecko ) Ahmet IRMEK | - | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA | - | 7,04 | 7,06 | 7,04 | |
2. | Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA | - | 7,08 | 7,15 | 7,08 | |
3. | Russia ( Rusko ) Anastasiia GALICHANINA | - | 7,13 | 7,23 | 7,13 | |
4. | Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA | - | 7,21 | 7,42 | 7,21 | |
5. | Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA | - | 7,30 | 7,30 | 7,33 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA | - | 7,39 | 7,39 | 7,40 | |
7. | Russia ( Rusko ) Liudmila CHIKAEVA | - | 7,42 | 10,12 | 7,42 | |
8. | Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO | - | 7,44 | 7,81 | 7,44 | |
9. | Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA | - | 7,53 | 8,83 | 7,53 | |
10. | Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA | - | 7,64 | 7,70 | 7,64 | |
11. | Czech ( Česko ) A Markéta MARKOVÁ | - | 7,65 | 7,78 | 7,65 | |
12. | Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA | - | 7,68 | 9,65 | 7,68 | |
13. | Czech ( Česko ) A Adriana JANÍČKOVÁ | - | 7,80 | 7,80 | 9,30 | |
14. | Czech ( Česko ) A Kamila BARTOŠKOVÁ | - | 7,87 | 8,01 | 7,87 | |
15. | Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA | - | 7,88 | 8,07 | 7,88 | |
16. | Czech ( Česko ) B Martina PEKROVÁ | - | 7,92 | 8,20 | 7,92 | |
17. | Czech ( Česko ) A Lucie HIRMEROVÁ | - | 8,00 | 8,15 | 8,00 | |
18. | Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA | - | 8,01 | 8,01 | 8,06 | |
19. | Czech ( Česko ) A Karolina WITOSZOVÁ | - | 8,04 | 10,42 | 8,04 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Daria DOROSHENKO | - | 8,13 | 8,24 | 8,13 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA | - | 8,16 | 8,24 | 8,16 | |
22. | Czech ( Česko ) A Barbora ŠUBRTOVÁ | - | 8,17 | 8,63 | 8,17 | |
23. | Czech ( Česko ) B Klára FOLTYNOVÁ | - | 8,34 | 8,44 | 8,34 | |
24. | Czech ( Česko ) B Veronika MACHALOVÁ | - | 8,46 | 10,14 | 8,46 | |
25. | Czech ( Česko ) B Lucie POHANKOVA | - | 8,51 | 8,60 | 8,51 | |
26. | Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO | - | 8,62 | 9,67 | 8,62 | |
27. | Czech ( Česko ) B Nikola ŠKULTÉTYOVÁ | - | 8,69 | 9,57 | 8,69 | |
28. | Germany ( Německo ) Eileen HILDEBRAND | - | 8,74 | 8,96 | 8,74 | |
29. | Czech ( Česko ) B Dominika CALTOVÁ | - | 8,76 | 8,76 | 9,87 | |
30. | Czech ( Česko ) A Monika MAREŠOVÁ | - | 8,77 | 8,77 | 10,30 | |
31. | Czech ( Česko ) B Leona VAŠÍČKOVÁ | - | 8,85 | 9,43 | 8,85 | |
32. | Slovakia ( Slovensko ) Michaela FEDORCHAKOVA | - | 8,92 | 10,26 | 8,92 | |
33. | Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira KRASTEVA | - | 8,93 | 8,93 | 11,49 | |
34. | Czech ( Česko ) B Natalie HONCŮ | - | 8,94 | 10,97 | 8,94 | |
35. | Germany ( Německo ) Laura WOLF | - | 9,07 | 10,35 | 9,07 | |
36. | Germany ( Německo ) Stefanie WАIS | - | 9,08 | 9,08 | 12,57 | |
37. | Slovakia ( Slovensko ) Erika CHUPCOVA | - | 9,38 | 9,38 | 11,48 | |
38. | Germany ( Německo ) Anja ALDERMANN | - | 9,52 | 11,77 | 9,52 | |
39. | Germany ( Německo ) Melanie MULLER | - | 9,60 | 9,92 | 9,60 | |
40. | Slovakia ( Slovensko ) Anna VYSHINSKA | - | 9,63 | 12,05 | 9,63 | |
41. | Germany ( Německo ) Sindy AHNERT | - | 9,74 | 13,32 | 9,74 | |
42. | Bulgaria ( Bulharsko ) Galya IVANOVA | - | 9,79 | 9,94 | 9,79 | |
43. | Bulgaria ( Bulharsko ) Violeta KANEVA | - | 9,81 | 9,90 | 9,81 | |
44. | Slovakia ( Slovensko ) Janka BEDNARIKOVA | - | 9,99 | 10,12 | 9,99 | |
45. | Bulgaria ( Bulharsko ) Petya KYUPOVA-GOSPODINOVA | - | 10,21 | 10,21 | 11,13 | |
46. | Germany ( Německo ) Julia SCHMIDT | - | 10,22 | 11,51 | 10,22 | |
47. | Germany ( Německo ) Annekathrin DASLER | - | 10,32 | 10,32 | 10,48 | |
48. | Bulgaria ( Bulharsko ) Eli VELICHKOVA | - | 10,33 | 10,44 | 10,33 | |
49. | Croatia ( Chorvatsko ) Tifani BAN | - | 10,58 | 10,58 | 11,06 | |
50. | Czech ( Česko ) A Veronika KREJČÍ | - | 10,61 | 10,61 | 10,85 | |
51. | Slovakia ( Slovensko ) Karin DARAKOVA | - | 10,62 | NP | 10,62 | |
52. | Bulgaria ( Bulharsko ) Gabriela GIGOVA | - | 10,67 | 13,50 | 10,67 | |
53. | Croatia ( Chorvatsko ) Amalija КRANICHEC | - | 11,25 | NP | 11,25 | |
54. | Slovakia ( Slovensko ) Monika KUBOVA | - | 11,33 | 11,33 | 11,59 | |
55. | Slovakia ( Slovensko ) Andrea TRIMLOVA | - | 11,35 | NP | 11,35 | |
56. | Croatia ( Chorvatsko ) Mateia VUGRINEC | - | 11,62 | 11,62 | NP | |
57. | Bulgaria ( Bulharsko ) Aylin RAFETOVA | - | 12,03 | NP | 12,03 | |
58. | Bulgaria ( Bulharsko ) Rumyana RAYCHEVA | - | 12,07 | 12,07 | 12,25 | |
59. | Croatia ( Chorvatsko ) Elena КRANICHEC | - | 12,24 | 12,24 | 13,37 | |
60. | Croatia ( Chorvatsko ) Ivana PAIGIK | - | 12,47 | 12,47 | 15,21 | |
61. | Croatia ( Chorvatsko ) Jelena HORVAT | - | 12,55 | 13,20 | 12,55 | |
62. | Croatia ( Chorvatsko ) Ivana KOVACH | - | 12,81 | 12,96 | 12,81 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Anastasia SHALNOVA | - | 8,00 | 8,02 | 8,00 | |
2. | Czech ( Česko ) A Apolena KASALOVÁ | - | 8,09 | 8,22 | 8,09 | |
2. | Russia ( Rusko ) Diana OMAEVA | - | 8,09 | 8,09 | 8,13 | |
4. | Russia ( Rusko ) Valeria KUZMICHEVA | - | 8,12 | 8,24 | 8,12 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA | - | 8,25 | 8,44 | 8,25 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK | - | 8,50 | 8,85 | 8,50 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO | - | 8,53 | 8,58 | 8,53 | |
8. | Czech ( Česko ) A Kateřina BOROVIČKOVÁ | - | 8,58 | 8,58 | 8,61 | |
9. | Czech ( Česko ) A Tereza SLEZÁKOVÁ | - | 8,69 | 8,88 | 8,69 | |
10. | Czech ( Česko ) B Lenka NOVÁKOVÁ | - | 9,27 | 9,45 | 9,27 | |
11. | Czech ( Česko ) B Štěpánka BŘEZINOVÁ | - | 9,67 | 9,67 | 9,78 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Radka ČERVENKOVA | - | 10,20 | 11,25 | 10,20 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Kristína POSPÍŠILOVA | - | 10,20 | 10,20 | 10,30 | |
14. | Croatia ( Chorvatsko ) Enna TRUPKOVICH | - | 10,43 | 12,07 | 10,43 | |
15. | Croatia ( Chorvatsko ) Anabella POKRIVACH | - | 11,12 | 11,25 | 11,12 | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Katarina DOBRANICH | - | 12,78 | 13,26 | 12,78 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI | - | 1,39 | 14,15 | 13,92 | |
2. | Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ | - | 7,88 | 8,09 | 7,88 | |
3. | Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO | - | 7,94 | 8,17 | 7,94 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK | - | 7,96 | 9,56 | 7,96 | |
5. | Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ | - | 8,04 | 9,86 | 8,04 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI | - | 8,06 | 11,88 | 8,06 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA | - | 8,09 | 8,09 | 8,34 | |
8. | Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO | - | 8,28 | 8,28 | 10,27 | |
9. | Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ | - | 8,30 | 10,23 | 8,30 | |
10. | Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ | - | 8,38 | 8,50 | 8,38 | |
11. | Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ | - | 8,48 | 8,73 | 8,48 | |
12. | Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ | - | 8,79 | 8,79 | 9,04 | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA | - | 8,87 | 9,02 | 8,87 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA | - | 8,91 | 8,91 | 9,01 | |
15. | Slovakia ( Slovensko ) Barbora CHYBOVA | - | 9,09 | 9,09 | 9,15 | |
16. | Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ | - | 9,23 | 9,23 | 9,28 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK | - | 11,34 | 11,34 | 11,99 | |
18. | Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC | - | 13,49 | 14,17 | 13,49 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ | - | 7,88 | 8,09 | 7,88 | |
2. | Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO | - | 7,94 | 8,17 | 7,94 | |
3. | Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK | - | 7,96 | 9,56 | 7,96 | |
4. | Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ | - | 8,04 | 9,86 | 8,04 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI | - | 8,06 | 11,88 | 8,06 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA | - | 8,09 | 8,09 | 8,34 | |
7. | Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO | - | 8,28 | 8,28 | 10,27 | |
8. | Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ | - | 8,30 | 10,23 | 8,30 | |
9. | Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ | - | 8,38 | 8,50 | 8,38 | |
10. | Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ | - | 8,48 | 8,73 | 8,48 | |
11. | Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ | - | 8,79 | 8,79 | 9,04 | |
12. | Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA | - | 8,87 | 9,02 | 8,87 | |
13. | Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA | - | 8,91 | 8,91 | 9,01 | |
14. | Slovakia ( Slovensko ) Barbora CHYBOVA | - | 9,09 | 9,09 | 9,15 | |
15. | Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ | - | 9,23 | 9,23 | 9,28 | |
16. | Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK | - | 11,34 | 11,34 | 11,99 | |
17. | Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC | - | 13,49 | 14,17 | 13,49 | |
18. | Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI | - | 13,92 | 14,15 | 13,92 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Anton MASLOV | - | 6,69 | 6,84 | 6,69 | |
2. | Russia ( Rusko ) Gregory SIUTKIN | - | 6,74 | 7,16 | 6,74 | |
3. | Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN | - | 7,07 | 7,14 | 7,07 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO | - | 7,27 | 7,27 | 8,00 | |
5. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Roman ANDRYUCHSENKO | - | 7,35 | 7,59 | 7,35 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI | - | 7,40 | 7,51 | 7,40 | |
7. | Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV | - | 7,45 | 7,45 | 8,51 | |
8. | Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK | - | 7,59 | 7,59 | 7,78 | |
9. | Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ | - | 7,61 | 11,43 | 7,61 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii DUBOVYK | - | 7,67 | 7,67 | 10,60 | |
11. | Czech ( Česko ) A Jiří ČERVINKA | - | 7,72 | 10,46 | 7,72 | |
12. | Latvia ( Lotyšsko ) Michail STAROVOYTOV | - | 7,79 | 7,79 | 7,93 | |
13. | Czech ( Česko ) A Jan ŠVÁB | - | 7,88 | 8,04 | 7,88 | |
13. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Artem VOLYNSKIY | - | 7,88 | 8,51 | 7,88 | |
13. | Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii SHCHERBIAK | - | 7,88 | 7,88 | 10,45 | |
16. | Ukraine ( Ukrajina ) Dmytro KUZMIAK | - | 8,00 | NP | 8,00 | |
16. | Czech ( Česko ) B Dominik DOKULIL | - | 8,00 | 8,46 | 8,00 | |
18. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ilya YERSHOV | - | 8,04 | 8,30 | 8,04 | |
19. | Czech ( Česko ) B Martin HOLČÁK | - | 8,14 | 8,14 | 9,15 | |
20. | Czech ( Česko ) B Vojtěch KOTRLÝ | - | 8,31 | 10,72 | 8,31 | |
21. | Lithuania ( Litva ) Paulius VERSHNICKAS | - | 8,88 | 8,88 | 8,93 | |
22. | Lithuania ( Litva ) Simonas МMEDZEVICHIUS | - | 9,17 | 12,64 | 9,17 | |
23. | Lithuania ( Litva ) Edgaras KIVILIUS | - | 9,97 | 11,28 | 9,97 | |
24. | Latvia ( Lotyšsko ) Artur BULATOV | - | 10,15 | 10,90 | 10,15 | |
25. | Slovakia ( Slovensko ) Matúš FRANKOVSKY | - | 10,29 | 10,29 | 10,91 | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Radoslav NAGY | - | 10,47 | 11,56 | 10,47 | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Filip DRAVECKÝ | - | 10,57 | 11,30 | 10,57 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Andrei KLIMOVICH | - | 7,25 | 7,25 | 8,59 | |
2. | Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK | - | 7,39 | 7,81 | 7,39 | |
3. | Russia ( Rusko ) Haidar BAYAZITOV | - | 7,44 | 7,44 | NP | |
4. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Rakhat ANVARBEK | - | 7,59 | 7,73 | 7,59 | |
5. | Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO | - | 7,64 | NP | 7,64 | |
5. | Latvia ( Lotyšsko ) Michail ANTONIUK | - | 7,64 | 8,60 | 7,64 | |
7. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Ansar SHAMSHOLLAYEV | - | 7,66 | 7,79 | 7,66 | |
8. | Latvia ( Lotyšsko ) Roman TROFIMOVICH | - | 7,67 | 7,67 | 8,67 | |
9. | Ukraine ( Ukrajina ) Ivan DEMIANCNUK | - | 7,69 | 7,69 | 7,76 | |
10. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Valentin MESHKOV | - | 7,90 | 7,90 | 8,67 | |
11. | Lithuania ( Litva ) Zilvinas MILASHAUSKAS | - | 7,95 | 8,76 | 7,95 | |
12. | Lithuania ( Litva ) Eismantas KAUBRIS | - | 7,99 | 7,99 | 11,46 | |
13. | Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA | - | 8,07 | 8,23 | 8,07 | |
14. | Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO | - | 8,08 | 8,83 | 8,08 | |
15. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK | - | 8,10 | 8,10 | NP | |
16. | Czech ( Česko ) A Lukáš MÍKA | - | 8,11 | 10,40 | 8,11 | |
16. | Czech ( Česko ) B Jiří VOLEJNÍK | - | 8,11 | 8,42 | 8,11 | |
18. | Slovakia ( Slovensko ) Marek ŠVAJKA | - | 8,15 | 8,16 | 8,15 | |
19. | Czech ( Česko ) A David STANĚK | - | 8,20 | 8,20 | 13,41 | |
20. | Ukraine ( Ukrajina ) Ivan KOSMYNKA | - | 8,40 | 8,42 | 8,40 | |
21. | Czech ( Česko ) B Mirek MUSIOL | - | 8,46 | 8,70 | 8,46 | |
22. | Latvia ( Lotyšsko ) Nikita LAPIN | - | 8,47 | 8,47 | NP | |
23. | Lithuania ( Litva ) Gediminas TAMUSHAITIS | - | 8,58 | 10,47 | 8,58 | |
24. | Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV | - | 8,97 | NP | 8,97 | |
25. | Czech ( Česko ) B Patrik LINHART | - | 9,11 | 9,11 | 11,45 | |
26. | Slovakia ( Slovensko ) Marian LORINC | - | 9,46 | 9,68 | 9,46 | |
27. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel BUCHAK | - | 11,47 | 11,47 | 15,36 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší věž
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Russia ( Rusko ) Denis VALIEV | - | 10,84 | 12,92 | 10,84 | |
2. | Ukraine ( Ukrajina ) Vladislav BLONSKIY | - | 10,90 | 10,90 | 11,19 | |
3. | Czech ( Česko ) A Daniel KLVAŇA | - | 10,97 | 10,97 | 14,82 | |
4. | Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV | - | 11,00 | 11,00 | 13,76 | |
5. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV | - | 11,23 | 11,23 | 11,30 | |
6. | Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO | - | 11,27 | 12,82 | 11,27 | |
7. | Czech ( Česko ) A Marek PETEREK | - | 11,31 | 11,31 | 11,96 | |
8. | Russia ( Rusko ) Alexey RODIN | - | 11,62 | 11,62 | 12,43 | |
9. | Ukraine ( Ukrajina ) Daniil VIESIELOV | - | 12,05 | 14,42 | 12,05 | |
10. | Ukraine ( Ukrajina ) Oleh KOZUBAL | - | 12,11 | 15,90 | 12,11 | |
11. | Czech ( Česko ) A Vojtech KLENKA | - | 12,12 | 12,47 | 12,12 | |
12. | Russia ( Rusko ) Vitaly PROSKURNYA | - | 12,15 | 12,64 | 12,15 | |
13. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Daniil PUZIKOV | - | 12,17 | 12,17 | 17,28 | |
14. | Czech ( Česko ) B Michal KRUPKA | - | 12,20 | 15,45 | 12,20 | |
15. | Latvia ( Lotyšsko ) Nikita KITOK | - | 12,35 | 12,35 | 13,72 | |
16. | Slovakia ( Slovensko ) Richard BUJNA | - | 12,42 | 13,85 | 12,42 | |
17. | Kazakhstan ( Kazachstán ) Maksat ROMANOV | - | 12,43 | 12,43 | 13,28 | |
18. | Bulgaria ( Bulharsko ) Stoyan UZUNOV | - | 12,73 | 13,67 | 12,73 | |
19. | Latvia ( Lotyšsko ) Davis BIKSONS | - | 12,74 | 12,74 | NP | |
19. | Czech ( Česko ) B Michal LEJSKA | - | 12,74 | 12,74 | 15,97 | |
21. | Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY | - | 12,75 | 12,75 | NP | |
22. | Lithuania ( Litva ) Bernotas NORMANTAS | - | 12,94 | 12,94 | 17,01 | |
23. | Latvia ( Lotyšsko ) Guntars LINDE | - | 13,36 | 13,36 | NP | |
24. | Slovakia ( Slovensko ) Ondrej PORADA | - | 14,39 | 15,46 | 14,39 | |
25. | Lithuania ( Litva ) Ovidijus BERTULIS | - | 14,87 | 14,87 | 15,40 | |
26. | Lithuania ( Litva ) Dmitrij KOLODYNSKIJ | - | 15,13 | 16,56 | 15,13 | |
27. | Czech ( Česko ) B Adam BARTOŇ | - | 15,31 | 15,46 | 15,31 | |
28. | Slovakia ( Slovensko ) Samuel SABLER | - | 18,87 | 20,15 | 18,87 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře