Liga: | Velká cena OSH Přerov |
Stránky pořadatele: | http://www.sdhradikov.cz |
Kdy: | 10. 07. 2021 10:00 |
Kontakt: | Lucie Dreiseitlová |
Telefon: | 607 631 303 |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Zadal: | Lucie Dreiseitlová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabůvka | PR | 16,55 | 16,53 | 16,55 | |
2. | Vésky B | UH | 16,62 | 16,52 | 16,62 | |
3. | Velké Hoštice | OP | 16,68 | 16,68 | 16,36 | |
4. | Velký Ořechov C | ZL | 16,82 | 16,79 | 16,82 | |
5. | Prchalov A | NJ | 16,95 | 16,28 | 16,95 | |
6. | Mladcová | ZL | 16,96 | 16,47 | 16,96 | |
7. | Hlinsko | PR | 17,14 | 17,14 | 17,12 | |
8. | Radíkov | PR | 17,25 | 16,86 | 17,25 | |
9. | Velká (Hranice III) | PR | 17,45 | 17,45 | 17,16 | |
10. | Opatovice | PR | 18,48 | 18,48 | 17,59 | |
11. | Zahnašovice | KM | 18,52 | 18,15 | 18,52 | |
12. | Partutovice | PR | 20,41 | 20,41 | 20,16 | |
13. | Jasenice | VS | 22,39 | 19,43 | 22,39 | |
14. | Ratiboř | VS | 22,45 | 22,45 | 17,01 | |
15. | Radkova Lhota | PR | 22,84 | 22,84 | 18,07 | |
16. | Roštění | KM | 23,16 | 21,91 | 23,16 | |
17. | Kostelany | KM | NP | NP | NP | |
17. | Vrbka | KM | NP | 19,57 | 20,18 | |
17. | Kokory | PR | NP | NP | NP | |
17. | Babice | VS | NP | NP | NP | |
17. | Špičky | PR | NP | NP | NP | |
22. | Vysoká | PR | MS | 43,58 | 43,53 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roštění | KM | 17,69 | 17,34 | 17,69 | |
2. | Střítež nad Ludinou | PR | 17,82 | 17,82 | 17,64 | |
3. | Olšovec | PR | 18,10 | 17,90 | 18,10 | |
4. | Hostašovice | NJ | 19,75 | 19,75 | 18,83 | |
5. | Zahnašovice | KM | 22,41 | 22,41 | 22,30 | |
6. | Milotice nad Bečvou | PR | 26,23 | 23,57 | 26,23 | |
7. | Hlinsko | PR | NP | NP | NP | |
7. | Spálov | NJ | NP | 18,60 | NP |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hranice | PR | 16,93 | 16,83 | 16,93 | |
2. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 17,63 | 17,50 | 17,63 | |
3. | Milotice nad Bečvou | PR | 18,19 | 17,00 | 18,19 | |
4. | Ústí | PR | 18,26 | 17,61 | 18,26 | |
5. | Hrabůvka | PR | 33,30 | 17,37 | 33,30 | |
6. | Hustopeče nad Bečvou | PR | 34,71 | 33,08 | 34,71 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Velká (Hranice III) - Muži | 17,45 | https://youtu.be/PJ_sz_kQDPQ | Ondřej Hlavinka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře