Liga: | Extraliga ČR |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 17. 07. 2004 13:00 |
Kontakt: | Petr Štejr, Úherce 44, 330 23 |
Telefon: | +420 |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žďár | JH | 17,74 | - | - | |
2. | Petrov | HO | 18,12 | - | - | |
3. | Plumlov | PV | 18,18 | - | - | |
4. | Výčapy | TR | 18,40 | - | - | |
5. | Radíkov | PR | 18,51 | - | - | |
5. | Petrovice | TR | 18,51 | - | - | |
7. | Trnov | RK | 18,57 | - | - | |
8. | Bašnice | JC | 18,78 | - | - | |
9. | Vacenovice | HO | 18,84 | - | - | |
9. | Pňovice | PB | 18,84 | - | - | |
11. | Chrášťany | LT | 19,00 | - | - | |
11. | Krumsín | PV | 19,00 | - | - | |
11. | Neplachovice | OP | 19,00 | - | - | |
14. | Strážov | KT | 19,06 | - | - | |
14. | Sychrov | MB | 19,06 | - | - | |
16. | Benetice | TR | 19,50 | - | - | |
17. | Hůrky | RO | 19,77 | - | - | |
18. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 19,99 | - | - | |
18. | Horní Lukavice | PJ | 19,99 | - | - | |
20. | Babice | VS | 20,15 | - | - | |
21. | Úněšov | PS | 20,38 | - | - | |
22. | Mikulovice | TR | 20,70 | - | - | |
23. | Sloup | PZ | 20,77 | - | - | |
24. | Lhůta | PJ | 21,15 | - | - | |
25. | Prapořiště | DO | 21,70 | - | - | |
26. | Úherce | PS | 22,03 | - | - | |
27. | Litava | BO | 23,50 | - | - | |
28. | Brodeslavy | PS | 25,48 | - | - | |
29. | Česká Kubice | DO | 26,37 | - | - | |
30. | Tlučná | PS | 28,01 | - | - | |
31. | Kopidlo | PS | 31,03 | - | - | |
32. | Červený Újezd | PS | NP | - | - | |
32. | Štrbice | TP | NP | - | - | |
32. | Renmotor Jinolice | JC | NP | - | - | |
32. | Kout na Šumavě | DO | NP | - | - | |
32. | Hlohovčice | DO | NP | - | - | |
32. | Letohrad - Jeleni | UO | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Výčapy | TR | 17,74 | - | - | |
2. | Úherce | PS | 18,78 | - | - | |
3. | Stará Ves | FM | 19,01 | - | - | |
4. | Kunovice | VS | 19,06 | - | - | |
5. | Lhotky | ZR | 19,50 | - | - | |
6. | Bříšťany | JC | 19,72 | - | - | |
7. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 19,77 | - | - | |
8. | Chrášťany | LT | 20,16 | - | - | |
9. | Mrtník | PS | 24,17 | - | - | |
10. | Chválenice | PJ | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře