Rok:

Výsledky ročníku 2016 pořadí v soutěži

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ša
1
Ra
2
Hl
3
To
4
Ha
5
Ku
6
Dr
7
Ho
8
Tu
9
Ho
10
Iv
11
Tv
12
1. Topolany A 163 17,41VY
3
3
9
6
5
11
4
2
1
15
5
3
2. Hodějice 158 17,26VY
1
21
22
1
13
2
1
3
2
3
9
4
3. Tučapy A 143 17,30VY
2
7
1
20
1
22
2
6
17
2
2
12
4. Mokrá A 139 16,91BO
18
1
6
4
4
15
11
4
5
4
20
2
5. Dětkovice 128 18,02VY
13
4
5
3
15
8
25
12
3
6
3
7
6. Hostěrádky-Rešov 112 17,14VY
8
9
17
10
13
1
6
1
8
7
18
-
7. Topolany B 102 17,87VY
5
6
4
9
7
4
16
11
16
16
17
14
8. Tvarožná 89 18,53BO
7
19
15
11
19
5
8
9
14
19
6
6
9. Drnovice B 86 18,60VY
19
5
8
-
3
20
12
9
6
13
23
5
10. Radslavice 76 18,50VY
12
8
24
17
10
12
22
7
4
8
22
10
11. Šaratice 66 18,70VY
4
21
11
15
12
14
13
14
15
11
15
-
12. Mělčany 62 18,67BO
17
17
23
16
8
6
9
15
18
14
10
15
13. Habrovany A 58 19,36VY
6
20
7
21
18
13
21
17
9
21
12
8
14. Kučerov 56 20,05VY
11
18
14
13
16
19
19
-
11
20
11
11
15. Ivanovice na Hané 51 18,81VY-
16
20
8
-
9
7
--
10
19
-
16. Dražovice 47 19,00VY-
10
16
7
-
10
14
16
7
---
17. Tučapy B 22 20,56VY--
19
17
20
21
24
13
12
17
21
-
18. Pasohlávky 0 16,55BO---------
1
--
-. Luboměř 0 16,85NJ-----------
1
-. Myslejovice A 0 17,55PV--
2
2
-
3
------
-. Myslejovice TOP 0 17,74PV-
15
----
3
--
9
1
-
-. Myslejovice B 0 17,83PV-
2
3
5
-
7
5
--
12
23
-
-. Jezeřany-Maršovice 0 18,05ZN---------
5
--
-. Drnovice A 0 18,27VY
16
-
13
-
17
17
10
5
-
22
7
9
-. Čelechovice na Hané 0 18,69PV----------
4
-
-. Hostěrádky-Rešov B 0 18,94VY-------
8
----
-. Dětkovice 0 19,03PV
19
---
2
-------
-. Ivanovice na Hané B 0 19,63VY-
11
----------
-. Kuřim A 0 19,68BO
9
12
--
6
22
---
22
-
15
-. Habrovany B 0 19,83VY
10
13
10
-
11
-
20
--
18
16
-
-. Litenčice 0 19,84KM-
14
----------
-. Kuřim 0 20,00BO--
12
---------
-. Želeč 0 20,02PV------
25
---
8
-
-. Jabloňany 0 20,03BK---
12
--------
-. Malá Lhota 0 20,09BK------
15
-----
-. Sudice 0 20,10BK------
16
-----
-. Mokrá B 0 20,36BO---
14
9
18
23
-
10
22
23
-
-. Bořitov A 0 20,37BK------
18
-----
-. Kučerov B 0 20,69VY---
19
-
16
------
-. Hlubočany 0 21,48VY--
18
---------
-. Tučapy 0 21,86TA--------
13
---
-. Vrchoslavice 0 23,18PV----------
13
-
-. Újezd u Brna 0 24,98BO
14
-----------
-. Silůvky 0 25,04BO-----------
13
-. Šaratice B 0 25,16VY
15
-----------
-. Doloplazy 0 25,64PV----------
14
-
-. Mokrá 0 47,75BO--
21
---------
-. Bořitov B 0 NPBK------
25
-----
-. Křenovice 0 NPVY--
25
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ša
1
Ra
2
Hl
3
To
4
Ha
5
Ku
6
Dr
7
Ho
8
Tu
9
Ho
10
Iv
11
Tv
12
1. Hodějice 182 16,87VY
1
11
6
1
1
7
1
1
4
1
11
1
2. Dražovice 168 18,06VY
3
2
4
7
3
4
3
6
2
3
12
7
3. Radslavice 164 17,65VY
10
5
1
4
11
2
10
4
1
4
1
8
4. Dětkovice 151 17,06VY
11
3
11
2
2
1
11
2
6
2
5
3
5. Drnovice B 148 18,17VY
6
4
2
3
10
8
7
9
5
5
3
2
6. Ivanovice na Hané 118 18,51VY
8
7
7
8
4
3
4
7
7
6
13
-
7. Hlubočany B 115 19,57VY
4
10
5
9
9
5
6
8
8
7
8
4
8. Hlubočany A 101 19,91VY
7
9
9
6
8
9
--
3
9
7
6
9. Drnovice C 86 19,14VY
5
8
3
-
7
11
5
--
10
2
-
10. Radíkov 0 16,21PR-
1
----------
-. Žernovník 0 18,04BK------
2
-----
-. Hostěrádky-Rešov 0 19,20VY-------
3
----
-. Kuřim A 0 19,69BO-
6
--
12
------
9
-. Mělčany 0 19,83BO
2
--
5
6
6
---
11
4
-
-. Dražovice B 0 19,92VY-------
5
----
-. Silůvky 0 20,19BO-----------
5
-. Malá Lhota 0 20,35BK------
8
-----
-. Vrchoslavice 0 20,59PV----------
6
-
-. Pustiměř 0 20,88VY
9
-
10
10
5
10
12
-
8
8
10
-
-. Morkovice 0 21,49KM----------
9
-
-. Želeč 0 22,36PV------
9
-----
-. Kuřim 0 24,09BO--
8
---------
-. Ivanovice na Hané B 0 31,31VY----------
14
-
-. Slatina 0 NPBM-
11
----------


Celkem se účastnilo:  76 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: