Liga: | - |
Místo: | Opatovice |
Okres: | Přerov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 22. 06. 2019 22:00 |
Kontakt: | David Roman |
Telefon: | 608914177 |
Začátek rezervace: | 25. 05. 2019 20:00 |
Konec rezervace: | 21. 06. 2019 20:00 |
Začátek tipování: | 22. 06. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 22. 06. 2019 00:00 |
Zadal: | David Roman |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.sdh-opatovice.cz |
Poznámka pořadatele
SDH OPATOVICE
POŘÁDÁ V SOBOTU
22. ČERVNA 2019
2. ROČNÍK NOČNÍ SOUTĚŽE
OPATOVSKÝ STŘIK
Místo konání: OPATOVICE - sportovní areál TJ SOKOL
Startovné: 200,- Kč za družstvo
Začátek soutěže: 22:00 hod.
Kategorie: MUŽI a ŽENY– 2B
Soutěž bude probíhat dle pravidel VC OSH Přerov.
Možnost zapůjčení 2 cizích závodníků.
Povolené hadice B 65 plošná míra 100 mm, C 42 plošná míra 65 mm.
Ohodnocení družstev :
Muži:
1. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 800,- Kč + pohár + věcná cena
4. místo 500,- Kč
5. místo 200,- Kč
Ženy:
1. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena
2. místo 800,- Kč + pohár + věcná cena
3. místo 500,- Kč + pohár + věcná cena
4. místo 300,- Kč
5. místo 200,- Kč
Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu, nebo na čísle 608914177 – Roman David
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-opatovice-10629.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Opatovice | muži | PR | David Roman |
2 | 2 | Hrabůvka | PR | Honza | |
3 | 3 | Loučka | Ženy | VS | Josef Kundrát |
4 | 4 | Podolí | VS | Aleš | |
5 | 5 | Opatovice | ženy | PR | David Roman |
6 | 6 | Podhradní Lhota | KM | Zdeněk Žejdlik | |
7 | 7 | Nová Ves | muži | FM | David Roman |
8 | 8 | Lukov | ZL | Jan | |
9 | 9 | Olšovec | ženy | PR | Dalibor Vašíček |
10 | 10 | Loukov | ženy | KM | marta |
11 | 11 | Odry | Tošodry fireteam | NJ | zdenek bortl |
12 | 12 | Nová Ves | ženy | FM | David Roman |
13 | 13 | Hostašovice | Ženy | NJ | Jan Duda |
14 | 14 | Radslavice | VY | Lukin | |
15 | 15 | Velká (Hranice III) | PR | Zdeněk Steiner | |
16 | 16 | Potštát | Ženy | PR | Veronika Kocjanová |
17 | 17 | Hranice | PR | Vítězslav Stratil | |
18 | 18 | Bohuslavice u Zlína | Ženy | ZL | Nikola Višenková |
19 | 19 | Býškovice | muži | PR | Tomáš Kolda |
20 | 20 | Olšovec | ŽENY | PR | Filip Staněk |
21 | 23 | Býškovice | ženy | PR | Tomáš Kolda |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Radíkov | PR | 17,11 | 16,92 | 17,11 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
2. | Pravčice | KM | 17,10 | 18,14 | 18,14 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
3. | Střítež nad Ludinou | PR | 18,20 | 18,03 | 18,20 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
4. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,91 | 20,04 | 20,04 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
5. | Hlinsko | PR | 20,90 | 18,57 | 20,90 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
6. | Rychlov | KM | 21,04 | 19,97 | 21,04 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
7. | Opatovice | PR | 21,52 | 20,32 | 21,52 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
8. | Býškovice | PR | 19,43 | 21,84 | 21,84 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
9. | Kunovice | VS | 17,02 | 28,38 | 28,38 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
10. | Paršovice | PR | 28,60 | 28,95 | 28,95 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
11. | Hostašovice | NJ | 30,23 | 30,28 | 30,28 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
12. | Bohuslávky | PR | 21,72 | 39,94 | 39,94 | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
13. | Radkova Lhota | PR | NP | NP | NP | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
14. | Partutovice | PR | NP | NP | NP | 2013/06/15 | Útok,nástřik 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |