LUDRA CUP Drahanovice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 27. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 14,59 14,59 14,47
2.  Olešnice X OL 14,88 14,88 14,81
3.  Janovice BR 15,35 15,35 15,11
4.  Pavlov-výběr SU 15,45 15,45 14,90
5.  Kožušany OL 15,47 15,25 15,47
6.  Čelechovice na Hané PV 15,47 15,47 15,10
7.  Střelice OL 15,57 15,57 15,51
8.  Lukov ZL 15,63 15,63 15,17
9.  Ludéřov OL 15,77 15,40 15,77
10.  Měrotín OL 15,86 15,86 15,85
11.  Otinoves PV 16,28 16,28 16,22
12.  Chválkovice OL 16,44 16,44 15,84
13.  Cholina OL 16,57 16,57 16,06
14.  Leskovec nad Moravicí BR 16,98 16,98 16,29
15.  Dub nad Moravou OL 17,12 17,12 17,03
16.  Kosov SU 17,34 17,28 17,34
17.  Břidličná BR 17,42 16,64 17,42
18.  Náměšť na Hané OL 17,49 17,49 15,72
19.  Šumvald OL 17,75 17,75 16,78
20.  Vojnice OL 18,17 18,17 18,01
21.  Svésedlice OL 18,34 17,66 18,34
22.  Radíkov OL 18,41 17,76 18,41
23.  Kokory PR 18,43 18,43 18,06
24.  Nové Dvory Famke MIX OL 20,18 20,18 17,62
25.  Chořelice OL 20,51 20,51 20,13
26.  Bezděčí u Trnávky SY 20,92 20,92 20,25
27.  Čechy pod Kosířem PV 22,12 22,12 15,94
28.  Velký Týnec OL 22,33 22,33 17,24
29.  Určice PV 22,97 20,89 22,97
30.  Mladeč OL 23,14 18,57 23,14
31.  Olšany u Prostějova PV 24,79 23,84 24,79
32.  Grygov OL 31,90 31,90 20,80
33.  Niva PV NP NP NP
33.  Nenakonice OL NP NP NP
33.  Krasice PV NP NP 17,63
33.  Domamyslice Dvojka PV NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,60 17,60 17,43
2.  Cholina OL 18,43 18,12 18,43
3.  Bílovice B PV 18,77 18,77 18,05
4.  Pavlov SU 18,82 18,54 18,82
5.  Velký Týnec OL 19,56 19,47 19,56
6.  Kožušany OL 20,08 20,08 18,23
7.  Maršíkov SU 20,26 19,15 20,26
8.  Droždín Chvádrož OL 20,44 20,44 19,82
9.  Mladeč OL 20,56 19,99 20,56
10.  Náměšť na Hané OL 20,71 20,71 20,45
11.  Soběsuky B PV 20,91 19,91 20,91
12.  Vojnice OL 21,46 21,46 21,12
13.  Kosov SU 21,58 17,55 21,58
14.  Svésedlice OL 21,61 21,61 20,72
15.  Haňovice OL 21,70 21,70 18,47
16.  Chválkovice OL 22,70 22,70 22,53
17.  Dub nad Moravou OL 26,00 24,44 26,00
18.  Bezděčí u Trnávky SY 26,95 26,95 20,45
19.  Polomí PV 26,98 21,04 26,98
20.  Čechy pod Kosířem PV 27,72 27,72 24,28
21.  Soběsuky A PV 28,79 27,93 28,79
22.  Blatec OL 35,39 19,65 35,39
23.  Lesnice SU 38,21 38,21 38,21
24.  Tovačov PR 49,84 44,72 49,84
25.  Krasice PV NP NP NP
25.  Olešnice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,4614,4414,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV14,5914,4714,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL14,6214,4714,622019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olešnice XOL14,4814,7014,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Janovice BR14,7614,7914,792019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olešnice XOL14,8814,8114,882019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL15,0214,6315,022017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čelechovice na Hané PV15,0714,9715,072018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice OL15,0814,9115,082017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL15,1814,6615,182018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nemile SU15,2215,0515,222018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ludéřov OL15,3214,5715,322019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR15,3515,1115,352019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Cholina OL15,4015,2015,402018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pavlov-výběr SU15,4514,9015,452019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Ludéřov OL15,5215,4615,462017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janovice BR15,4614,9115,462018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL15,2515,4715,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV15,4715,1015,472019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílovice PV15,5414,6915,542017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Střelice OL15,5715,5115,572019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukov ZL15,6315,1715,632019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL14,8915,6815,682017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dětkovice PV15,2515,7115,712017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Měrotín OL15,4515,7215,722018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Domamyslice dvojkaPV15,7415,3615,742018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OL15,4015,7715,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolany OL15,7815,4615,782018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Měrotín OL15,8615,8515,862019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stražisko PV15,3915,8715,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,6017,4317,602019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Loučany OL17,6917,5717,692018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Náměšť na Hané OL18,1418,0218,142019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR18,2018,1718,202018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Cholina OL18,1218,4318,432019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Velký Týnec OL18,4918,4318,492018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Pěnčín PV18,5518,3518,552017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,0518,5518,552019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Pěnčín PV17,9118,7418,742017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Bílovice B PV18,7718,0518,772019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,7818,5618,782018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pavlov SU18,5418,8218,822019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice B PV18,6218,8418,842018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Pěnčín PV18,8517,8518,852018/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nemile SU18,2718,9018,902018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Krasice PV18,4018,9818,982017/05/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Velký Týnec OL18,9319,0619,062016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Velký Týnec OL19,0918,0819,092018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nové Dvory OL18,3419,3119,312017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Haňovice OL19,4219,0619,422018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL19,4618,5619,462018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velký Týnec OL19,4719,5619,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Soběsuky B PV19,6019,5319,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Krasice PV18,0019,6419,642018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nové Dvory OL19,5619,7319,732018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Svésedlice OL19,8718,5019,872017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Mladeč OL19,9819,2119,982019/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Olešnice OL20,0819,6620,082016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kožušany OL20,0818,2320,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Maršíkov SU19,1520,2620,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře