Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ša
1
Ra
2
Hl
3
To
4
Ha
5
Ku
6
Dr
7
Ho
8
Tu
9
Ho
10
Iv
11
Tv
12
1. Topolany A 121 17,41VY
18,50
18,31
19,80
18,95
19,77
19,03
17,80
17,41
17,50
19,34
19,07
17,46
2. Hodějice 112 17,26VY
17,75
NP
NP
17,77
22,83
17,26
17,48
17,59
17,81
17,70
20,37
19,00
3. Mokrá A 97 16,91BO
41,53
17,91
19,19
18,09
19,34
20,53
19,21
18,18
18,95
17,72
38,82
16,91
4. Tučapy A 96 17,30VY
17,89
18,69
17,88
38,11
18,44
NP
17,73
18,83
43,52
17,30
18,08
23,84
5. Hostěrádky-Rešov 90 17,14VY
19,54
18,73
20,70
19,57
22,83
17,14
18,15
17,17
19,80
18,43
30,21
-
6. Topolany B 83 17,87VY
19,08
18,67
18,56
19,45
20,25
17,87
20,10
19,38
37,32
20,01
28,27
27,43
7. Dětkovice 82 18,02VY
24,82
18,50
18,57
18,02
22,91
18,92
NP
19,50
18,03
18,32
18,42
19,57
8. Drnovice B 64 18,60VY
NP
18,60
19,73
-
19,12
24,12
19,24
19,17
19,50
19,22
NP
19,18
9. Tvarožná 59 18,53BO
19,43
22,98
20,34
19,63
34,18
18,53
18,84
19,17
22,36
26,60
19,09
19,20
10. Radslavice 51 18,50VY
22,87
18,70
NP
22,65
21,14
19,16
22,13
18,88
18,63
18,50
40,24
21,35
11. Dražovice 45 19,00VY-
19,57
20,52
19,06
-
19,00
20,07
21,93
19,78
---
12. Šaratice 43 18,70VY
18,70
NP
19,86
21,12
21,69
20,14
19,56
20,79
28,85
18,89
28,02
-
13. Mělčany 40 18,67BO
35,07
20,59
NP
22,62
20,34
18,67
19,03
21,08
NP
19,25
20,49
NP
14. Habrovany A 37 19,36VY
19,36
23,99
19,55
NP
30,39
20,11
21,31
NP
20,02
36,63
22,87
19,72
15. Ivanovice na Hané 36 18,81VY-
20,19
28,14
19,20
-
18,97
18,81
--
18,88
34,09
-
16. Kučerov 32 20,05VY
21,36
22,76
20,29
20,05
24,97
24,06
20,75
-
20,88
30,11
20,85
21,52
17. Myslejovice A 17 17,55PV--
18,23
17,82
-
17,55
------
-. Dětkovice 17 19,03PV
NP
---
19,03
-------
19. Tučapy B 15 20,56VY--
22,34
22,65
NP
37,22
22,76
20,56
21,77
20,87
39,65
-
20. Myslejovice B 11 17,83PV-
18,01
18,50
18,31
-
18,86
17,83
--
18,92
NP
-
21. Kuřim A 10 19,68BO
21,05
19,68
--
20,11
NP
---
NP
-
NP
22. Mokrá B 9 20,36BO---
20,37
20,82
21,93
22,31
-
20,36
NP
NP
-
23. Habrovany B 5 19,83VY
21,32
19,83
19,83
-
21,62
-
20,95
--
23,56
28,09
-
24. Jabloňany 4 20,03BK---
20,03
--------
25. Pasohlávky 0 16,55BV---------
16,55
--
-. Luboměř 0 16,85NJ-----------
16,85
-. Myslejovice TOP 0 17,74PV------
17,74
--
18,70
18,06
-
-. Jezeřany-Maršovice 0 18,05ZN---------
18,05
--
-. Drnovice A 0 18,27VY
33,67
-
20,21
-
26,53
20,91
19,14
18,27
-
NP
19,89
19,95
-. Čelechovice na Hané 0 18,69PV----------
18,69
-
-. Hostěrádky-Rešov B 0 18,94VY-------
18,94
----
-. Ivanovice na Hané B 0 19,63VY-
19,63
----------
-. Litenčice 0 19,84KM-
19,84
----------
-. Kuřim 0 20,00BO--
20,00
---------
-. Želeč 0 20,02PV------
NP
---
20,02
-
-. Malá Lhota 0 20,09BK------
20,09
-----
-. - Myslejovice TOP 0 20,10-------------
-. Sudice 0 20,10BK------
20,10
-----
-. Bořitov A 0 20,37BK------
20,37
-----
-. Kučerov B 0 20,69VY---
24,38
-
20,69
------
-. Hlubočany 0 21,48VY--
21,48
---------
-. Tučapy 0 21,86TA--------
21,86
---
-. Vrchoslavice 0 23,18PV----------
23,18
-
-. Újezd u Brna 0 24,98BO
24,98
-----------
-. Silůvky 0 25,04BO-----------
25,04
-. Šaratice B 0 25,16VY
25,16
-----------
-. Doloplazy 0 25,64PV----------
25,64
-
-. Mokrá 0 47,75BO--
47,75
---------
-. Křenovice 0 NPVY--
NP
---------
-. Bořitov B 0 NPBK------
NP
-----


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: