Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Ra
2
Ša
3
Hl
4
To
5
Ha
6
Ku
7
Tu
8
Tv
9
Ho
10
Iv
11
1. Hodějice 150 16,70VY
NP
17,10
17,46
16,79
17,63
17,96
16,70
17,84
22,44
27,14
17,89
2. Šaratice 139 15,66VY
15,66
19,18
17,98
19,55
19,51
17,90
18,19
17,75
18,12
17,60
22,06
3. Ivanovice na Hané 136 16,05VY
16,05
18,46
18,74
18,53
18,09
19,45
17,85
17,76
18,01
18,24
18,84
4. Radslavice 133 15,44VY
15,44
17,50
17,59
19,35
23,59
18,00
22,80
NP
17,53
18,14
17,95
5. Hostěrádky-Rešov A 116 15,50VY
15,50
18,94
16,68
NP
18,45
NP
NP
17,88
17,05
17,32
20,09
-. Topolany A 116 16,55VY
16,55
17,98
18,46
18,17
17,31
18,44
44,52
17,89
17,80
20,34
40,10
7. Tvarožná 83 16,52BO
16,52
18,11
-
18,46
-
20,37
18,76
18,10
18,58
NP
20,00
8. Habrovany 64 18,37VY-
20,65
18,58
NP
NP
18,37
19,50
19,18
NP
18,48
20,39
9. Mokrá 57 15,15BO
15,15
NP
NP
--
18,68
--
17,19
18,65
NP
-. Kučerov 57 17,80VY
17,80
39,08
21,25
-
29,67
25,81
19,26
20,16
21,33
24,17
19,60
11. Křenovice 52 18,41VY
18,41
-
22,29
18,53
-
NP
21,04
21,15
20,78
19,52
30,09
12. Račice A 50 19,35VY--
20,42
25,90
19,60
-
19,35
30,32
36,44
21,83
19,40
13. Hlubočany 47 20,98VY
21,28
22,91
-
25,67
22,20
21,56
20,98
23,35
24,22
22,31
42,33
14. Topolany B 45 18,39VY
21,16
18,39
NP
19,78
30,06
35,68
28,93
34,65
25,63
21,56
21,83
15. Pustiměř 42 18,77VY
25,53
NP
-
33,43
--
19,53
21,16
20,90
23,19
18,77
16. Tučapy 38 19,59VY
NP
29,69
23,65
NP
29,09
19,59
27,63
63,89
21,54
20,67
NP
17. Mělčany 26 18,82BO---
19,72
--
NP
-
18,82
-
19,29
18. Dětkovice 23 17,67VY
17,67
---------
18,61
19. Račice B 17 20,87VY--
20,87
-
21,26
-
32,00
----
20. Vrchoslavice 9 19,11PV---------
19,11
NP
21. Jabloňany 8 20,41BK--
20,41
--------
22. Habrovany B 7 20,30VY-----
20,30
-----
23. Otinoves 4 22,52PV-----
22,52
-----
-. Žatčany 4 33,23BO
33,89
-
33,23
--------
25. Doloplazy 2 25,00PV----------
25,00
26. Hostěrádky-Rešov B 0 NPVY
NP
----------
-. Tábor 0 NPTA-------
NP
---


Celkem se účastnilo:  39 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: